Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hát hülye vagyok, hogy ezt...

Hát hülye vagyok, hogy ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Összejött most minden csajok ,stb,pénzügy ,verda,most elkezdtem edzeni, beraktam a zenét a fülembe és edzés helyett táncolok a boldogságtól és nem bírom abba hagyniiii:D
2011. ápr. 11. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lóf4szJankó válasza:
érdekes :D:D még nem hallotam ilyesmirol ,de ha boldog vagy es jol erzed magad akkor tancoljal nyugodtan :D csak ne menjen az edzes rovasara ,ha el akasrz erni valamit.
2011. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazából régebben edzettem éss tavaly nyáron motoros esés miatt mostanig szüneteltettem,dee két hete eddzek és már g'ci jo kocka hasam van meg mellem meg tricepszem meg bicepszem és nagyon boldog lettem tölee:D

Már csak a törzsemelés van hátraa,hogy a motor esésnél sérült hátizom is karban legyen tartvaa.

18/F_:D

2011. ápr. 11. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
jó neked, nekem nyakamon az érettségi és szétstresszelem az agyam XD
2011. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Hogy a Google ads az írásodból hogyan következtetett a "Hulladékgazdálkodás"-ra, azt nem értem...
2011. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nehogy emiatt izgulj,én tavaly érettségiztem,mindig kettes tanuló voltam,az összes azt megelőző kis érettségim irodalom,nyelvtan,töri mind egyesek lettek csak az angol lett kettes és az érettségi tényleg gyerekjáték volt

Egy percet se készültem rá,semmi alaptudásom nem volt,egy tételem sem volt kidolgozvaa dee mégis átmentem,hogy miért?


A történelem pofon egyszerű,kapsz térképet,4-5 oldal forrást azt elmondtam de kajak és négyest kaptam

Aztán irodalom egyes lett volna,de odajött a tanár és lesúgta nekem az anyagot így az hármas lett,de ez füügg,hogy milyen a vizsgabiztos,ha g'ci akkor nem lehet segíteni.

Informatikát válaszotttam és gép elött kellett dolgoznom,a tanár mondta,hogy van a gépen internet onnan mindent letudok nézni ami kell:D

Nyelvtan azt kinyögtem valahogy egy kettesre

Matek is kettes


Anno írták,hogy tök egyszerű meg minden gondoltam magamba,hogy jah ha végigtanuljátok a gimnáziumot ugy könnyü,de télleg egyszerű,én sem hittem el,hogy ilyen könnyű de télleg:(

2011. ápr. 11. 23:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó, én nem a kettesre pályázok XD, bár matekból örülnék ha nagy nehezen átrugdosnak kettesre, de a többire az 5-ös a célom XD
2011. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most erre mit szarjak?

Én meg ma felkeltem, megittam egy turmixot, gyorsan szartam egyet, megfürödtem, borotválkoztam, fogat mostam, majd ettem tojásfehérjés rántottámat...

Kb ennyi értelme van a te kis monológodnak is.

2011. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az írásodból megállapítottam:

Nekem nincs pénzem, csajom, kockahasam, sőt, vezetni sem tudok. És mégis, sokkal több mindenem van, mint neked. Ez boldoggá tesz :D

2011. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D

:D:D :D:D :D:D :D:D

:D:D :D:D :D:D :D:D

:D:D :D:D :D:D :D:D

:D:D :D:D :D:D :D:D

:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D

:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D



:):):):) :):):):) :):):):)

:):):):) :):):):) :):) :):)

:):):):) :):):):) :):) :):)

:):):):) :):) :):)

:):):):) :):):):) :):) :):)

:):):):) :):):):) :):):):)

:):):):) :):):):) :):)

2011. ápr. 12. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!