Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hiszek Narniában,...

Miért hiszek Narniában, amikor már 18 vagyok, ráadásul nem is hülye, jó tanuló?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem létezik, meg stb, de egyszerűen, van bennem egy olyan hogy mi van ha mégis?:S És ez a kérdés most tényleg komoly. és tényleg nem vagyok fogyatékos. csak valamiért, annyira elképzelhetőnek tartom, és az író is azt mondja, hogy ez valóban egy létező hely:S
2011. okt. 21. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:

fiú vagy? mert akkor gáz egy picit..

ha meg lány akkor aranyos h hiszel ilyen dolgokban, de ennyi idősen már a valódi dolgokban kéne hinned.. nehéz elszakadni az ilyen csodás dolgoktól, de mostmár felnőttként kéne lassan gondolkodni.

azért őrizz meg a szívedben egy kis mesét.. az sose árt! :)

2011. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl erős a fantáziád :D Nembaj, én is ilyen voltam, de azóta kinőttem és most én vagyok Batman :D
2011. okt. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát én férfi vagyok:S
2011. okt. 22. 08:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond hogy hiszel Narniában. Én 18 éves vagyok és beleképzelem magam a kedvenc filmjeimbe:S
2011. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
LOL. Na bumm. Ez lenne a könyvek lényege. Egyébként hihetsz akármiben, csak pl olyanokat ne hogy leugrik a 10.emeletről mert tud repülni.
2011. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha hiszel benne. Miért, a férfiak nem hihetnek, csak a nők?

Egyébként, hogy jobban belemenjünk az elemzésbe, bizonyos nézetek szerint Narnia valóban létezik, csak más néven. De ez már erősen vallásfilozófia.

2011. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elmondanád ezt a vallási dolgot?
2011. nov. 13. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos elemzők szerint Narnia a Mennyország, Aslan Isten. Erről egy csomó cikk van a neten, ne haragudj, most nem keresem meg, mert holnap hétfő.


Egyébként tényleg sok párhuzamot észre lehet venni.

2011. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosítanék, Aslan Jézus. A tengertúli kormányzó fia. Abba az országba ha valaki eljut onnan nem jöhet vissza.

A Hajnalvádor végét nézd meg.

A második részben Aslant megölik, azaz feláldozza magát Edmundért, hogy Edmund élhessen. Ezután pedig feltámad

2011. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!