Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy jóbarátom...

Hogy mondjam meg egy jóbarátomnak azt, hogy elegem van abból, hogy mindig én hívom csak közös programokra, ő pedig sosem?

Figyelt kérdés
Ez a barát, egy osztálytárs, csak nem akarom azt, hogy azért hívjon csak, mert én mondtam.
2011. ápr. 12. 16:58
 1/4 anonim válasza:
Így konkrétan mond meg neki. Ha tényleg jó barátod akkor meg kell hogy értse, különben nem igazi barát. Azt nem kell beletenned, hogy eleged van belőle, csak azt mond, hogy zavar téged a dolog.
2011. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel én is pont így vagyok és nem tom mit csináljak.Az illető lány és általában mellettem ül(más nem akar mellé ülni),állandóan a fiúkkal akar lenni, mint egy rossz k*rva -.-"

Szval erre még én is kíváncsi vagyok, hogyan közöljem ezt vele.....

15/L

2011. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az őszinteség a legegyszerűbb és legrövidebb út. (1. válaszoló voltam)
2011. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de félek, hogy ezzel rontok a barátságunkon
2011. ápr. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!