Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik az esélyei egy gyenge...

Mik az esélyei egy gyenge visszahúzódó gyereknek a Tököli börtönben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az a gyerek aki Tökölre visznek,nem hiszem ,hogy visszahuzodo,gyenge lenne.Keszülj fel nem lesz könnyü.Azt hallottam,hogy csicskazastol,a nemi eröszaktol minden jatszik.Olvstam a Zsaru magazinba,hogy ott meg ölnek is.Tehat kemenyebb mint a fegyhaz.Remelem te vagy a hozzadtartozod nem kerül oda.
2011. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezt inkabb nem irnam le mert ugyis kimoderalnak.

A fiatalkoru borton durvabb mint a felnott, sok a cigany, nagyon primitivek es eroszakosak, es ha nem tudod megvedeni magad akkor nagyon de nagyon szar lesz bent. A veresek es a nemi eroszak teljesen mindennapos dolog ha csicska vagy, de ott oltek es eroszakoltak meg 4-en egy sracot nemreg.

Ha ezt el akarod kerulni akkor keszulj fel, hogy sokat kell verekedni.

Van amugy egy inteju film errol, mindjart megkeresem a linket.

2011. ápr. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dokumentumfilm a tokoli bortonrol:


[link]

2011. ápr. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mi lehet bent, itt a környéken sokan dolgoznak ott. Ha hétvégén arra járunk autóval már a látogatóktól is összeugrik a gyomrom, annyira brutál. Csapatokba közlekednek az út közepén, te meg kerüld ki, ahogy tudod. :/
2011. ápr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Még ingyen temetés se. Rejtélyes körülmények között leszúrnak majd a zuhanyzóban. Tele van sittes apaccsal, értsd cigánnyal. Kemény hely nagyon, én majdnem oda kerültem.
2011. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy másik film is innen az 1984-es Bebukottak a címe az még durvább, ott konkrétan a harmatgyenge csávót, aki nem mer verekedni és visszaütni előbb jól elverik aztán a zárka főnök közli vele, hogy csicska lesz vagy köcsög, a köcsögséget választja és később már a WC-ben pucsít. Még mondja is egy már szabadult ,hogy akármilyen félénk is valaki meg erőtlen üssön vissza meg álljon ki ha verekedni hívják, még akkor is jobban jár ha veszít, mert , aki nem mer visszaütni az félni fog tőle és ha utolsó előtti lesz nem utolsó, és onnan még léphet előre.


Amúgy szerintem ha nincs bent ismerős, aki meg tudja védeni akkor kemény lesz nagyon. A másik dolog meg az ,hogy aki oda kerül az nem véletlenül kerül oda, biztos elkövetett valami olyan dolgot, amiért odaküldték, akkor meg nem kell sajnálni.

2012. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!