Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a baj, hogy eléggé visszahú...

Az a baj, hogy eléggé visszahúzódó lány vagyok. Csak anyukám, és legjobb barátnőm előtt nyílok meg igazán. Hogyan kell beilleszkedni, barátokat találni?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim közömbösek irányomban, de elhatároztam,hogy én fogok "kezdeményezni" feléjük. Nagyon vicces is tudok lenni, de nem tudom hogy kezdjek beszélgetést. Pl. ha össze akarok barátkozni valakivel, milyen témákat dobjak fel, mit csináljak, ha ő nem mond semmit. stb..
2011. szept. 22. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
ha gondolod lehetunk baratok XD
2011. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőd többi barátnőjével kezdeném. Kezdetnek ha többen vagytok, hárman, négyen akik beszélgettek, jobban jössz ki belőle, mert akkor biztos lesz vki aki mond majd vmit, ha neked nem jut eszedbe semmi.
2011. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bánomisén ***** válasza:
Előzővel egyetértek. Plusz figyelj oda egy kicsit arra, hogy kit mi érdekel, mi az, ami téged is érdekel, és akkor már könnyebben tudsz olyan közös témát találni, amiről az illető szívesen beszélget.
2011. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!