Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kicsit husis vagyok nem...

Larababácska kérdése:

Egy kicsit husis vagyok nem dagadt nehogy félreértsétek és attól tartok nem fogok kelleni senkinek szerintetek se?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos én vagyok az élő példa..Fiatal lányként 162cm magasságommal általában 60-65 kiló voltam.Állandóan volt valaki srác akivel jártam.Később kétszer is férjhez mentem.( mindkét esetben én váltam el,mert meguntam a házasságomat,és a volt férjeim soha nem csaltak meg) Jelenleg 38 éves vagyok a magasságom még mindig 162cm,de ma már húsosabb vagyok( 75 kiló) Mégis nemsokára újra férjhez megyek,és a vőlegényem imád...

Szóval lehet boldog az is aki nem 40 kilós...

Add önmagad,legyél mindig vidám,mosolyogj sokat,és nem leszel magányos..

2011. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van. Valakinek pont az olyan karakterűek jönnek be :) És nem a külső a fontos :)
2011. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Micsoda gondok,hát ezért nem kell aggódni,mindenkinek bejön egyszer,légy boldog és vidám,sok sikert.
2011. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

mostanában ez a kérdés nagyon zavart és ezért muszály volt megkérdeznem

ezek a válaszok nagyon sokat segítenek(lelki világomon)

mégegyszer köszönöm:)

2011. ápr. 14. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Jajj Laurám, de butus vagy!! Egyáltalán nem vagy kövér, és ezt nem csak azért mondom mert a legjobb barátnőm vagy, mert én ilyennek látlak. És vedd példa képpen V.P-t is... ;)
2011. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsim de te vagy az én kincsem a szemem fénye
2011. ápr. 14. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem fogsz :) Szerintem sokkal cukibbak a husisabb lányok, mint egy gebe 30 kilós. Én legalábbis soha nem szeretnék olyan csontsovány lenni, mint a kifutó modellek:/ Ráadásul a fiúk elvileg pont azt szeretik, hogyha van mit fogni rajtad.

15l

2012. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!