Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom ha ilyeneket mondanak,...

Utálom ha ilyeneket mondanak, még viccből se mondjanak ilyet, soha senkinek, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
ma azt mondta egyik haverom hogy a rák enné ki a beled,és azóta úgy félek de komolyan,amúgy is hipohonder vagyok,mit csináljak hogy ne aggódjak? utálom,és félek hogy azért mert mondta bekövetkezik,amúgy is rettegek ezektől a betegségektől,és még sok mástól,és isten adja hogy ne legyen semmi ilyenem,de annyira félek,ti mit szóltok ha ilyeneket mondanak?mert én rühellem,ilyennel viccelni se szabad.
2011. júl. 15. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én amúgy is utálom az ilyen undorító retardált cigány beszédet, de amióta egy kedves ismerősömnél felfedezték a vastagbélrákot, azóta elhatároztam, hogy ha meghallom, hogy valaki ilyet mond, annak egy mozdulattal kitépem a nyelvét, és feldugom a s*ggébe. Na, ez a véleményem erről.
2011. júl. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF:Mond neki hogy "Óóóó hogy a devlá dikkházzon a mutyuloúddal"

ON: ne törődj ilyenekkel...csak ijesztget,meg ez szinte hétköznapi szleng...sajna. ,,Ne fesd az ördögöt a falra,mert megjelenik!"

2011. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Haggyad primitív barom, és különben meg írtad, hogy csak haver. Ha csak haver akkor pattintsd le, ha paraszt, vagy beszéld meg vele rendesen, hogy neked ez mennyire rosszul esset. De ne félj, hogy bajod lesz :) Sok szerencsét :)
2011. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rosszindulatosságból mondta.. Ismerősöm is hasonló "gondokkal" küzd. Ha azt mondják neki, hogy 3 füled nő,
2011. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, véletlen elküldte szóval... ha azt mondják neki, hogy 3 füled nő reggelre, elkezdi tapogatni, hogy merre van kb... :S

Nem lehetsz rákos, azért mert valaki azt mondta :) Ugyan már! Nyugodj meg, semmi baj nincsen :) :D

2011. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi megnyugodtam:) aranyosak vagytok,már jobban érzem magam,remélem nem lesz bajom!
2011. júl. 15. 01:09
 7/13 anonim válasza:
72%
Azért ezt nem gondolod komolyan? Magyarul ha azt mondom neked hogy holnap megnyered az ötös lottót, akkor abban is hiszel? Mert ugyanaz kb.
2011. júl. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj, de borzasztó buta vagy. Most mondhatnám, hogy nekem van átok-ellenes kövem, elküldöm jó pénzért...

Azért, mert mondta, bekövetkezik???? Tanultál biológiát?

2011. júl. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
82%

utolsó kettő: tudjátok mi az, hogy valaki HIPOHONDER? a kérdésben is írta, hogy ő az. bebeszéli magának a betegségeket. például: köhög egyet és egyből az jut eszébe hogy mondjuk tüdőrákos, vagy hasonló. jó nem mindenki gondol egyből ennyire durva esetre, de a lényeget értitek szerintem. addig-addig mondja magának és képzeli, hogy beteg (pl. náthás), míg végül tényleg az lesz (valójában a stressztől).

a gondolatoknak hatalmas erejük van, nemhiába tartja a mondás: "Minden az agyban dől el..." ;)

2011. júl. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudom. Én hipochonder vagyok. De soha nem lettem beteg, mert beképzeltem magamnak (encephalitistől meningitisig mindent diagnosztizáltam magamnál), viszont többször vitetk az ügyeletre pánikrohammal, mert meg voltam győződve arról, hogy vérrög van a lábamban. Néha zokogva alszom el, mert hiszem, hogy álmomban agyvérzést kapok, és nem ébredek fel többé.


De ez teljesen más dolog attól, hogy valaki "elátkoz".

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy nem érted. A rák enné ki a beled olyan, mintha azt mondaná, hogy sz@rj sünt. Akkor is félne, hogy sünt fog sz@rni?


Hipochondria az lenne, ha azt mondták volna: "Hú, de bevérzett a szemed, a nagypapámé is ilyen volt, mielőtt megvakult." És ő meg fosn@, hogy megvakul. De ez... tudom, hogy mindjárt kijön a Harry Potter, de átkok nincsenek a valóságban.

2011. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!