Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fáj elöl az első fogam...

Nagyon fáj elöl az első fogam ha hozzá nyúlok? Nem mozog, már csont fog, és nem is rosz. Rendszeresen mosok fogat

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 18:37
 1/5 habibi ***** válasza:
mióta fáj? melyik? jobb felső egyes, vagy bal felső egyes? vagy melyik? más nem fáj? és hogy fáj? állandóan vagy csak ha eszel valamit?
2011. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak az egyik fogam leg elől...ha erősen nyomom vagy hasonlók.
2011. ápr. 13. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az,ahogy nyomod érheti a másikat és az is fájhat,megkell nézetni,röntgen.
2011. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 habibi ***** válasza:

hány éves vagy? nekem is fájt régebben (de mondjuk az egész sor), mikor a bölcsességfogaim kezdtek kibújni. Viszont! jelenleg nekem is fáj a jobb felső fogam (az egyes), de azért mert érzékeny az időjárásra (komoly!!) és ilyen időben állandóan fáj, lehet, hogy neked is ez van.

De javaslok egy kivizsgálást, ha nem múlna el holnapig, addig vegyél be egy fájdalomcsillapítót és ne nyomogasd!

2011. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat!nem nyomogatom,és 13 éves vagyok,de nekem ilyen volt régebben és elmúlt.lehet hogy az időjárásra...köszi hogy írtatok.
2011. ápr. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!