Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (nem vmi...

Mit csináljak? (nem vmi baromság hanem tényleg FONTOS! )

Figyelt kérdés
anyám kirugott itthonról és nincs hova mennem. Egyáltalán sehova. És azt mondta, hogy reggelre pakoljak össze és nem is érdekli, hogy hova megyek.
2011. ápr. 13. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ menyi idős vagy.
2011. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15
2011. ápr. 13. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor nemhiszem hogy komolyangondolta :)
2011. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De komolyan gondolta amugy nem is lennek kiakadva...meg azt is mondta hogy a sajat anyja eletere eskuszik (bocsi hogy nem ekezetekkel irok de mostmar nem a gepnel vagyok hanem telorol..)
2011. ápr. 13. 19:00
 5/10 anonim válasza:
Lehet ,hogy el kellene gondolkodni azon ,hogy MIÉRT?
2011. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat en azt tudom hogy miert es az egy eleg bonyolult es hosszu tortenet...en csak azt akarom tudni hogy most mit tegyek?!
2011. ápr. 13. 19:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Remélem, csak szórakozásból írtad ki a kérdést. Ha nem, azt is elhiszem, mert anyám férjét is kirakta az utcára az anyja, mikor 14 volt, tehát tudom, hogy sajnos van ilyen.

Nincs haverod, akihez mehetnél ideiglenesen? Vagy nagyszülők? Rokonok? Ismerősök? Akárki jó lesz, akit ismersz. Pár nap után, egy kis gondolkozás után úgyis meggondolja magát anyukád.

2011. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a humorkategóriába szántad,nem?
2011. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na jólvan ha ennyire nem hiszitek el akkor elmesélem hogy.. : meleg vagyok, fél évvel ezelőtt megpróbáltam megölni magam amiről természetesen nem tud senki azátn elkezdtem pszihológushoz járni aztán hát úgy minden kezdett elromlani.. a jegyeim egyre rosszabbak lettek összevesztem a barátaimmal a legjobb barátomba pedig szerelmes lettem de mivel nem érzett úgy irántam ahogy én iránta ezért csak barátok maradtunk ma már persze vele se beszélek és úgy kb. 2 hete elhatároztam hogy mostmár tényleg megölöm magam és nem jártam iskolába, minden nap próbáltam de egyszerűen nem ment..és anyámat meg fölhívta az osztályfőnök meg minden..és akkor ő kiakadt hogy ő ám nem fogja még egyszer ezt végigcsinálni meg hogy nem érdeklem lesz*r menjek ahova akarok és most meg ő elment éjszakára a barátjához szóval nem alszik itthon és hát ennyi..
2011. ápr. 13. 20:04
 10/10 anonim válasza:

Fel a fejjel, lesz jobb is, mégha nehéz is.

Engem otthonról nem zavartak el, nekem menekülnöm kellett, mert anyám hülye volt.:S( S ezt ő is tudja utólag rájött, de azóta meg sajnáltatja magát...na mindegy)

Próbálj meg beszélni vele, tudom, nem lesz egyszerű, hátha sikerül megértetni vele, hogy benned mik játszódhatnak le.

Én is kiakadnék, ha a fiam nem járna iskolába(nincs gyerekem most), s inkább még lógna is, az anyud szemszögéből úgy tűnhetett, hogy ingyen élő...stb, ha kell még jobban kifejtem.

Valahol az anyudat megértem, de téged is, de a depinek ellenére is járni kellett volna iskolába, bár késő bánat eb gondolat.

Szóval szerintem próbálj meg beszélni anyuddal, tudasd vele, hogy te tanulni szeretnél, felnőni, s beszélj a terveidről. Ne azt mond el neki, hogy meg akarsz halni meg ilyenek, esetleg múlt időbe beszélj a halálról, hogy ez miatt nem bírtál bemenni a suliba...blabla.

Anya, s mint minden anya szereti a gyerekét, de ezzel ne élj vissza.

2011. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!