Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért kell feltétlen gorombásko...

Mért kell feltétlen gorombáskodni?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogyha kiírok egy kérdést (vagy valaki más) akkor a válaszadók közül legalább 1 gorombán viselkedik, és csak veszekedni akar?
2011. ápr. 14. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ezek az emberek túl gyávák, hogy a való életben kimondják a véleményüket, elnyomás alatt vannak főnökük / férjük / feleségük / tanárjuk / akárki által, és itt név nélkül játszhatják a nagymenőt, "majd én megmondom a véleményem"! Mert az életben is ezt szeretné, csak beszari, gyáva, jellemtelen alakok.
2011. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazad lehet. Én eddig csak névtelenekkel találkoztam. Köszönöm a választ! :)
2011. ápr. 14. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

jah amúgy ez olyan bunkóság:S

igaza lehet az elsőnek,biztos a való életben is úgy bánnak velük,ezért itt anonimban oltogatnak másokat...

én amúgy azt nem birom,mikor felteszek egy kérdést a szerelem,szex kategóriába,és a kérdésemre nem is válaszol,de ott játssza az eszét hogy -Mennyél te csak 13 évesen babázni,meg ez 18 éven felülieknek való!

attól hogy 13 vagyok még lehet olyan problémám szerintem,nem?

Meg ez a 18-as korhatár is olyan baromság,14 éves kor után már nem büntetednő ha lefekszik valaki valakivel,akkor pl tegyük fel,egy 14 éves lány lefekszik a szintén 14 éves barátjával,és pl kilyukadt az óvszer,akkor már rögtön szapulják hogy Milyen egy k.rva vagy,meg mennyél te is babázni!

annyira utálom az ilyen embereket :SS

13L

2011. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!