Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten tudna mondani...

Budapesten tudna mondani valaki jó hírű gimit, ahol van angol kéttannyelvű? ÉS, mondhattok olyan gimnáziumot is, amiknek egyszerűen jó híre van, de nincs feltétlen kéttannyelvű.

Figyelt kérdés
Szóval, elsősorban a jó angol kéttannyelvűre vagyok kívácsi, de arra is, hogy melyek a jobb hírű gimnáziumok :) (Jó, Apáczai alap...:D) Köszi! És válaszoljatok légyszi!
2009. dec. 26. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

21. kerületben van a Kossuth Lajos Kéttannyelvű. 2 éve oda vettek volna fel 6.-nak, de inkább a Jedlikbe mentem. =D

Elvileg elég jó, és amikor az angol tudásomat kell csillogtatnom, akkor egy picurit bánom, hogy nem oda mentem. =D

2009. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy sokan nem tanulni járnak oda..vagyis gyengébb :D

Amúgy tudom, hogy nincs ott kéttannyelvű, de a Berzsenyiről is hallok jókat, meg, a Wikin az volt, hogy Bp egyik elit sulija. De szóval szerinted a Kossuth :) köszi :)

2009. dec. 26. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:

A Kossuth nem gimi. Műszaki szakközép..

Akkor már Erzsébeti Kossuth.. Az gimi és ott van kéttannyelvű. Vagy ha már Erzsébet, akkor ott van a Nagy László is, bár itt csak angol intenzív osztály van.. Aminek végül is az eredménye ugyanaz. (Igen, ide járok.)

Jobbak például az Apáczai, Fazekas, Leöwey, Szent László és talán még a Teleki.

2009. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
A Nagy László az egy kalap sz*r. =)
2009. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi megint..! :) Berzsenyit is mondtak...de ott is csak haladó angol van...
2009. dec. 27. 00:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán ide jársz? Mert ha nem, akkor szerintem kussolj.
2009. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs, ezt nem értem :D Hova ide a sok közül? :D
2009. dec. 27. 13:55
 8/9 A kérdező kommentje:

A berzsenyit azzal a mondattal nem szidtam...nyugi :) (máár ha arra érted:D)

Jókat hallok róla, nagyon is :D Csak én kéttanos vagyok...és át szeretnék iratkozni...illetve lehet, hogy majd sor kerül rá. De a Berzsenyiben viszont csak haladó angol van, ami már nekem bukta, ugyanis én 5 évesen vagyok sajnos :S

2009. dec. 27. 14:02
 9/9 A kérdező kommentje:
jó asszem leesett :D a nagy lászlósnak mondtad...:D bocsánat nekem még reggel van és beteg vagyok :D
2009. dec. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!