Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az építő jellegű...

Milyen az építő jellegű kritika és a lekicsinylő megjegyzés?

Figyelt kérdés
Itt most nem a fogadtatás érzésre vagyok kíváncsi,hanem arra,hogyan hangoznak ezek.
2011. ápr. 14. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lekicsinylő megjegyzés az amikor én azt mondom hogy tudással és munkával mindenki gazdag ember lehet ebben az országban mint ahogy én is, csak a semmihez nem értő szerencsétlenek nem tudnak magukkal mit kezdeni, majd megkapom érte az építő jellegű kritikát, miszerint menjek én a jó büdös a....ba, és jön a lepontozás.
2011. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Építő jellegű kritika: "-Szerintem a piros ruhád jobban áll rajtad, mint ez a kék."


Lekicsinyítő megjegyzés: "-Nézz már magadra, hogy nézel ki?!"

2011. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

például azt akarjuk kifejezni valakinek hogy szerintünk nem énekel jól (direkt kérdez minket.)


építő jellegű kritika:

szerintem jól haladsz, de próbálj meg egy kicsit többet gyakorolni, esetleg szakemberrel, évek múlva meglesz a hatása, és sokkal jobb lesz, de most sem rossz.


lekicsinylő megjegyzés.:


há bameg ku'va sz@r a hangod húzzá innen.

2011. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!