Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghülyébb/idegesítőbb/em...

Mi a leghülyébb/idegesítőbb/emlékezetesebb megjegyzés, amit valaha az alakodra kaptál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 01:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem volt idegesítő,hanem inkább sötét,de mulatságos.

Fúj,milyen eres a karod!

Aztán.

Bokára is edzenem kellene,mert a vádlimhoz és a többi izmomhoz képest vékony.

2011. okt. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Reges-regen a 162 centimhez 91 kg voltam. Nagy nehezen megszabadultam 15 kilotol, meg le kellett volna adnom vagy 15 kg-t, erre anyam ramszabaditotta az osszes altala elerheto rokont (nem mindegyik van beszelo viszonyban anyammal) - es mind azzal jott, hogy mi van, beteg vagy? Korosan sovany vagy. 76 kilo vagy es 162 centi? Hat az mar nagyon keves, mi lesz veled, ha beteg leszel, akkor nem tudsz majd mibol leadni!

Brrrrrrrrrr.... Komolyan depis lettem (23 eves voltam) hogy mi lesz ha beteg leszek. Aztan persze a normalis emberek meggyoztek, hogy igen, fogyjak le amit le kell fogynom, mert eppen attol leszek beteg, ha dagadt maradok :D

2011. okt. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

K.b. 20 éves koromig nagyon jó alakom volt. K.b. 17-18 lehettem, amikor 2 lány nagyon megnézett egy diszkó udvarában, az egyik valami pozitív megjegyzést mondhatott, nem hallottam, de a másik erre jól hallhatóan azt mondta: "Csak behúzza a hasát!"

Ezt kivéve ebben az időben nagyon sok dicséretet kaptam az alakomra, na persze elsősorban fiúktól.

Aztán szép lassan, 5 év alatt az 51 kilóból 65 lett. Senki sem bántott, de nem is bókolt, nem is lett volna miért. Egyedül anyám jegyezte meg: "Kislányom, most már tovább ne hízz!", de ez sem volt bántó vagy idegesítő. 30 éve cukorbeteg, nem csoda hogy félt.

Mostanában 58 kiló vagyok, s viszonylag elégedett vagyok a súlyommal. Tettem fel itt képet, amikor 2 kilóval több voltam, s a válaszok a kérdésemre, hogy mennyit kellene még fogynom, 0-5 között voltak. Senki sem írt semmi csúnyát, a melltartómba kötöttek csak bele. ☺

Sok pozitív visszajelzést kapok, épp tegnap írt egy ismeretlen pasi a F.b.-on, hogy milyen csinos és vonzó vagyok, de az ilyenekről mind szívesen lemondanék, ha a férjem néha magától kinyögné, hogy szép vagyok. Az számítana igazán sokat. De szerinte a szépség nem számít... Amikor ezt mondja a kérdésemre, úgy érzem, mintha egy bányarémet vigasztalgatna.

2011. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

utolso:én is igy voltam:)



Nekem az fáj h szülés után a hasizmaim nem tartanak semmit,és örökké kérdezik,h jön a kistesó?

mindenhol szerintem sikerült az eredeti alakomat visszanyernem,csak a hasam maradt:((

2011. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer nagymamámnál,aki falun lakik,az egyik szomszéd nénivel találkoztam az utcán,aki se puszi,se pá csak annyit mondott,hogy jó kövér vagy.Nem tudtam,hogy sírjak,vagy pofon verjem.Akkor 78kg voltam.
2011. okt. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mostanában az ünnepek miatt (nőnap,anyák napja, május 15., szülinapom, aug. 20) felszedtem pár kilót, s már vagy 5-en megkérdezték (nem a finomabb stílussal) hogy jön a baba?

Az első kettőt még toleráltam, de a többit már fel bírtam volna rúgni..Én sosem kérdeznék ilyen hülyesétet, max. annyit, hogy babát terveztek-e, és akkor ha már az a poci az, akkor mondaná, hogy "igen, hát nem látszik, már úton van"...

2011. okt. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
160cm-hez 58 kiló voltam, fél éve nem láttam a mamámat, elmentem hozzá látogatóba aki ennyit mondott: "Ejj de szép kövér vagy!" :D
2011. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nádszálkisasszony
2011. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 MarySue válasza:
Első nap az új munkahelyen, ott dolgozik anyám is. Átmegyek az irodájába köszönni neki, erre ő: "Ejj, de kis kövér vagy fiam!" -_-" :D
2011. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

165 cm vagyok, 58 kiló voltam, aztán lefogytam 52-re. Mindenki dicsért, meg "bókolt". Főnököm meg kissé gúnyosan: "Hát én nem látok semmi különbséget!". :D

Nem zavart amúgy, csak vicces volt, mivel már félig ismeretlen emberek is folyton a fogyásommal jöttek, ő volt az egyetlen, aki ezt mondta. :D

2011. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!