Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy lánynak is lehet pisilős...

Egy lánynak is lehet pisilős balesete?

Figyelt kérdés
nem a bepisilésre gondoltam. hanem arra, hogy ha leülnek a wc-re akkor előfordulhat, hogy nem a wc-ben landol a pisi, hanem a wc-n kívül a földön vagy a nadrágon? vagyguglva pisilésnél a nadrágra megy a pisi? írjatok sztorikat.
2011. ápr. 15. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Akkor lehet pisis a bugyi vagy a nadrág, ha mondjuk föléguggolsz és úgy pisilsz.Nem ráülve.Vagy föléguggolásnál ülőke lepisilés és a földre pisilés mert mellémegy.Ha rendesen ülsz az ülékén nem igazán lehet baleset.
2011. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Guggolva nagy a veszély.
2011. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még a nyolcvanas években szakmai gyakorlaton áramszünet volt. Egyik lány osztálytársam berohant a wc-be, mert nagyon rájött, de tök sötét volt. Letolta a nadrágot, bugyikát, majd leült és eleresztette: a lehajtott deszkára.


Utána meg el is mesélte :)))

2011. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet... Es az enyem is nagyon durva...


X varosban voltunk osztalykirandulason. En az odavazeto uton mar megint teleittam magam. Egy kis pokhas vagyok rengeteget iszom foleg nyaron es sose figyelem h mikor tudok kov. Rendes helyen pisilni. De emiatt mar maradtam le 2x is mozi utolso 5 percerol mert nem birtam tovabb...


Nah megerkeztunk cuccok lepakolasa meg ott is ittam egy kicsit, irany varos es jottek a varosismereti jatekok. 

A vegere mar nagyon kellett pisilnem de annyira h jarni alig birtam de a tobbiek meg siettek h idore a talalkapontra erjenek en meg a setalutcan lemaradtam egy bnommel es mondtam nekik h tudom h itt lesz egy meki es oda beugrok.


Nah ott is alig talaltam meg meg le kellett maszni egy lepcson. Itt mar tenyleg nagyon szenvedtem, de elotte is az utcan. Mintha terhes lennek fogtam a hasam amiben kb. 2,5 liter folyadek volt... Talan 1,5 l-nel jon az inger ha jol tudom...


Bezuztan az egyik fulkebe gatya, bugyi le, itt mar alig birtam tartani es guggolas a budi fole- mert sosem ulok ra.

Aham, csak jott a baj. Vhogy oldalfele ment....:S es a hulye combomon vegigfolyt es levezetodott a budi melle... Hat azt hittem szivrohamot kapok. De hat annyira kellett pisilnem h nem tudtam megallitani...

Probaltam arrebb lepegetni guggolasban mint egy rak h valamennyire a wct talaljam el...

Leulni semmikepp nem akartam, fuj sok fertozes...


Pfff nah igen eletem egyik legkellemetlenebb momentumai. Vege, Wcpapirtomkeleggel vmennyire sikerult felitatni... Aztan labbal korbe h jobban felszivja, ujabb adag papirral felvesz es wc lehuz. Ezt parszor ismetelve a minitavat sikerult eltuntetni. Es megvartam h mindenki tavozzon aki esetleg bennvolt a jelenetnel es utana leptem le... Akiktol kint kerdeztem h hol a wc tuti azt hittek h nagydolgoztam mire kiertem.


Jah es csak a setaloutcan vettem eszre h a gatyam jobb legaljat is lepisiltem... Amit vegul a nap megszaritott es szerencsere nem volt feltuno...


Am meg utana is fajt a hasam. Asszem tul sokat tagult es a visszahuzodas es fajdalmas volt...


Am h miert ment oldalra... Passz tul nagy volt a sugar vagy ossze voltam lent gyurodve vagy mindketto... De kapja be h pont egy osztalykirandulason es nem otthon, epph hazaerve szivatott meg ezzel...


Neked mi volt a legdurvabb sztorid?

2011. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én fiu vok, nekem volt ilyen balesetem, kiváncsi vagyok, hogy a lányoknál ez hogy van.
2011. ápr. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!