Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt pisilős "baleseted"?

Volt pisilős "baleseted"?

Figyelt kérdés
(bármint, hogy nem a wc-be ment bele, vagy a ruhád lett olyan) írd le a sztorit, azt hogy fiu vagy lány vagy és hogy hány éves korodban történt.
2010. júl. 19. 15:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ment ágyba, gatyába, mindenfelé... Konkrét dolgokra nem emléxem, de ez olyan 1 éves korom körülig volt így, mikor lekerült a pelenka...
2010. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
Bepisiltem 1 évesen :$ Amúgy egetrengető bepisilős sztorim nincs xD
2010. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
nem csak a bepisilésekre, hanem a mellé pisilésekre is gondolok.
2010. júl. 19. 15:36
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem hogy 4 vagy 5 éves voltam e ,de mikor volt az óvodai alvás akkor szóltam a dadának hogy ki szeretnék menni a WC re de ő nem engedett ki.Mivel a kisfiúknak kicsi hugyhólyagjuk van hát bepisilem.Mikor volt az ébresztő és meglátszódtak a nyomok még ő volt felháborodva
2010. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
1szer a házunkba,nem tom hol voltunk a tesómmal,de éreztem vmi büdöset...erre mondta,hogy bocsi,bekakiltam XD 8 éves volt kb xD
2010. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kiprobáltam hogy hány méterről találok bele a vécébe.. volt vagy 2-3 aztán mikor gyengébb lett a sugár egyre mentem közelebb.. Aztán meg fel mosás:DDDDDDD
2010. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Kb másfél éves koromban, mikor más bilibe toltam a dolgokat történt, hogy egyszer a változatosság kedvéért belekuláztam egy kicsi, zárható műanyag játékbőröndbe. Utána szépen becsuktam és visszatettem a polcra a többi játék közé. El is lett felejtve. Anyu találta meg. Nem volt boldog.
2010. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
kakilósat is lehet? Mert nekem van egy fosos történetem is.Nos voltam már kb 13 éves de 12 minimum amikor épp óraközi szünet volt.Egyszer csak azt éreztem hogy megy a hasam.Elkeseredetten futottam ki a folyosóra a wc felé de esélyem se volt mert minden előzmény nélkül másodpercek alatt zajlott le-mondhatni bárki más is ugyanígy járt volna igazából.A wcbe beérve ígyekeztem utólag javítani,finomítani a végeredményen vécépapírral de a gatyámba már így is beívódott annyi fos hogy bűzülögjek.Látható jele legalább nem volt.A tanár órán szólt az osztálynak hogy nyissanak ablakot mert büdös van.Valaki megjegyezte hogy ez szarszag,mire én mint aki tök ártatlan lenne megjegyeztem hogy:"biztos valaki kutyakakiba lépett"-elterelvén magamról a gyanut.
2010. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
utolsó! Erre emlékszem, mindenki tudta, hogy te voltál. üdv: Balázs
2010. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagyok..tavaly történt. Vendégek voltak nálunk..mi sose hajtjuk a tetejét a wcre..az mindig nyitva van..amikor elmentek nagyon kellett pisilnem, beszaladtam és nem láttam, hogy le van zárva, ráültem és csorgott is..hirtelen nem fogtam fel, hogy nem lyuk van alattam.
2010. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!