Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hajlakk, zselé vagy hab?...

Hajlakk, zselé vagy hab? Melyik a leginkább "fiúnak való"?

Figyelt kérdés
Voltam a fodrásznál és mondta, h vegyek extra erős zselét a hajamra, hazamentem, mondtam a "hírt" a bátyámnak aki azt mondta, h a zselétől zsíros kinézetű lesz a hajam és, h a lakk az jó, mert attól kemény(száraz) lesz a hajam. A fodrászom mind a hármat használta(hab, zselé, lakk). Én nem veszem meg mind a hármat azért, h néhanapján beállítsam a hajam. Ti melyiket vennétek meg?
2011. ápr. 16. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tom,de tényleg nem zselével kéne,azzal tényleg úgy néz ki mintha zsíros lenne
2011. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!;)

De a kérdés még fenn áll: A hajhab vagy a lakk a jobb(ha ugyan olyan akkor melyik az olcsóbb?)?

2011. ápr. 16. 11:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a hajam egészséges, puha, nincs vele semmi probléma(pl sok korpa/zsír)extra erős(mindig egyenesen áll...gondolom azért mondta a fodrász, h extra erőset vegyek).
2011. ápr. 16. 11:38
 4/4 anonim válasza:
A hab lesz Neked való.
2011. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!