Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálhat esténként ez az...

Mit csinálhat esténként ez az öregasszony? : s a történet len t.

Figyelt kérdés
szóval van egy ház.ahol egy öreg mama lakik.de valami félelmetes, múltkor kijött a kapun és ment 10 métert aztán visszment és egy púp van a hátán,meg van görnyedve és nagyon mérgesen nézett ránk (bnőmmel voltam) és egy csomó fekete macsja van nála. és egy ilyen nagyon régi házban lakik udvarában van egy másik kis rozoga házikó is..szerintem olyan mint a jancsi és juliskában..xd és nagyon félelmetes :| és arra szoktam kutyátsétáltani.és minden este valami halvány kék fény világít nála..nemis tv, mert nem villódzik nemis gyertya..hanem ilyen halvány kék fény:| és szokott ordibálni.de valami hihetetlen félelmetes boszorkányos hangon:| tegnap épp arra jártunk elsőnek azt hittem h filmbe van ez h ordibálnak ilyen rekedt ,furcsa hangon..de nem az a mama volt..és valakit szidott, ordibált vele de senki se szólt vissza neki..nagyon félelmetes volt: olyanokat ordibált h ezt képzeled?meg hogy merészelted? stb.. de se kép se hang.:|
2011. ápr. 16. 13:59
 1/9 mentalist ***** válasza:
76%
Lehet hogy csak szimplán dilis de ha nem addig jó amíg minnél kevesebbet tudsz talán a macskáival ordibál /vagy vagy valaki valami mással.
2011. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
épp ez az h kivel/mivel? xd ma megint elmegyünk a házhoz h vajon ma is ordibál-e :|
2011. ápr. 16. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy boszorkánynak képzeli magát, és tüzön főz valami mérget, mint régen az egyik mesében a jetixen. :D
2011. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
tudod az ilyen emberek nagyon egyedül vannak, pedig ők is vágynak a szeretetre.. lehet, hogy magába fordult, és emiatt hiszik már boszorkánynak, pedig ha kedvesek lennének vele, akkor szerintem ő lenne a legjobb boszi a környéken :) sok animációs mese szól ilyenről.....
2011. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a mi környékünkön is van ilyen öreg nénike. ő szegény nagyon elkeseredett lett, mert meghaltak a gyerekei, ezért összeomlott az elméje :( nincsen senkije csak egy kiskutyája, és amikor látom vagy hozzá, vagy a falhoz beszél. nem lehet, hogy a "te néniddel" is történt valami hasonló szerencsétlenség?
2011. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én ha vmi nagyon vicceset olvasok neten hangosan szoktam felolvasni mert akk jobban átjön tööbbet röhögök.


am a néni bolond

2011. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemtudom:S de amuyg úgy sajnálom az ilyen néniket akik egyedül élnek:/
2011. ápr. 16. 16:51
 8/9 anonim válasza:
BOSZORKÁÁÁNNY
2011. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a mamám is ilyen. Nincs macskája de nem dilis!

Sajnos annyis gyógyszer szedd, hogy beképzeld dolgokat, és a démonokkal ordibál minden este.. ez van, de ha nem szedné a gyógyszert akkor nem lenne kösztünk.. ennyi a történet. A másik meg hogy öreg és azért boszi

2011. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!