Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így tanítom a kutyámat hogy...

Így tanítom a kutyámat hogy leüljön, de mindig ugrál és nem marad a földön ahogy ebben a videóban, mit tegyek?

2011. ápr. 16. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem Bichon Bolognese kutyám van, könnyen megtanulta. Jutalom falatkát(csont alakút, vagy bármilyet) elé tartottam, és meg paskoltam a popsiját, leültettem először én, megkapta a falatot, akkor még egyszer megcsináltam vele, és harmadszorra negyedszerre már magától leült. Van amelyik kutyával ugyanezt csinálják, csak nem jutalom falatról, hanem a rendes kajájáról van szó. Nekem is ugrált a kutyám, mikor nem értette meg hogy mit szeretnék, és már idegesített egy puhább újságot elővettem, összetekertem, és ráütöttem a fenekére(igy szokott hozzá a szobatisztasághoz is, és még sok minden máshoz). Remélem beválik.:) Milyen fajta kutyusod van?
2011. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!