Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kulonbozo alkoholos italok,...

Kulonbozo alkoholos italok, tobbi lent?

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek nadjabol miben kulomboznek az italok egymastol, erosegben fokok ban, es hogy meik pia uti ki az embert a legjobban meg, hogy meiknek jo e az ize, mert az is szamit :)


sor, bor, palinka, vodka, whiskey, tequila, stb


mivel isszak oket es hogyan...


rendes valaszkat kerek, koszonom!


Es elnezest az ekezetes hibakert!


2011. ápr. 16. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálad nem csak ékezetes hibák vannak, ne haragudj, de szörnyű a helyesírásod. Nem tudom elmúltál-e 18, de nem úgy tűnik, és ha nem, akkor az alkoholos italokat felejtsd el. ;)

Egy átlagos sör amúgy 4-6% alkoholtartalommal rendelkezik, egy üveg bor olyan 15% körül van azt hiszem. Az ízük sok dologtól függ, én borban az édes vöröset szeretem. Sört, bort magában (bort esetleg kólával), a pálinkát szigorúan magában, és szobahőmérsékleten. Mézeset, gyümölcsöset, az a finom. Olyan 40 fok körül van az alkoholfokuk, és néhány pálinkától rendesen be lehet csiccsenteni. Vodkával, whiskeyvel, tequilával ugyanez a helyzet. (Utóbbit lehet citrommal, sóval.) Whiskey meg lehet kólával.


Alkoholfogyasztás kulturáltan. Ha berúgni akarsz, akkor igyál sok rövidet (vodka, whiskey, tequila, pálinka), ne egyél sokat, és ha kevered őket, még hányni is fogsz. :) (Bár ha sok pálinkát iszol, akkor is előfordulhat.)

2011. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!