Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem szerintetek?

Mit kéne tennem szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy ember az osztályomban aki folyton piszkál. Ő azt mondja a haverom meg minden de látszik, hogy csak játszik velem. Valakit mindig szívatnia kell. Elég gyerekesen viselkedik, most bukott le hozzánk. Olyanokat csinál, hogy rugdos órán meg szórakozik. Már nagyon elegem van. Csak az a baj, hogy nem tudom mit tegyek. Meg tudnám verni, de valahogy sose voltam az a fajta mert akkor félek, hogy az osztálytársaim rossz szemmel néznének rám. De ha tovább hagyom, hogy szórakozzon akkor mindenki lenéz. Válaszotokat előre is köszönöm.
2011. ápr. 16. 18:39
 1/3 tetris ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem tudom mit tehetnél, de olyan intelligens vagy, olyan érett a gondolkodásod, hogy egy dicséretet megérdemelsz - így ismeretlenül is.
2011. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sodrófát ismered?
2011. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gondolom ilyen tipikus hülye gyerekről van szó

az nem áll le akármit mondassz is neki adj neki egy pofont vagy lökd neki a falnak izomból csak 1szer kell szembe szállnod vele és onnatól nem fog basztatni

megéri hogy aztán nyugodtan tudj iskolába járni

2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!