Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 6évig volt a legjobb barátnőm...

6évig volt a legjobb barátnőm és most azt hiszem elveszítettem mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
5 éven keresztül, mindig is jártunk egymáshoz, találkoztunk, minden. utóbbi egy évbe csak szülinapunkkor találkozunk, mert ő "nem ér rá.." közbe, van egy másik barátnője, akiről azt mondja, hogy fele olyan barátnő se mint én, és hogy vele csak azért jár ennyire össze, mert egy suliba járnak. Oké, hogy mi nem járunk egy suliba de azért tudnánk szerintem legalább 2hetente találkozni, ahogy ezek előtt.. =/ számtalanszor próbáltam beszélni vele, mindig annyi jött ki, h szeret meg minden majd megoldjuk.. ez persze nem így lett. most egy 1hónapig nem beszéltünk, mert nem kerestem, és ő se.. 3napja egy közösségi oldalon üzenetbe rám irt, és annyi volt akkor is az egész hogy szia, mizu semmi.. segítsetek kérlek, mert nem akarom elveszíteni.. :( tudtommal semmit nem tettem ellene.. =/
2011. ápr. 8. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha ő már nem szeretne a barátnőd lenni nem lehet erőltetni, de lehet túl elfoglalt. De nem hiszem mert írtad hogy másra meg ráér. Talán nem is volt annyira barátnő hogy ennyi év után nem nagyon érdekled. :S De hát csak az lehet hogy van valami baja veled vagy hogy próbáljatok meg többet találkozni szintem nem lehet mást tenni. :(
2011. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!