Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek az igazán bosszantó...

Melyek az igazán bosszantó dolgok az életben? (életedben? )

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy melyek azok a dolgok amik bosszantóak. Én lehet elég gyerekes gondolkozású vagyok vagy nemtudom, de mindenki azt mondja nekem, hogy "ilyen apró dolgok miatt nem érdemes bosszankodni, csak tönkreteszed magad" "feleslegesen idegeskedsz" stb. Szóval lehet hogy tényleg bennem van a hiba, és olyan dolgok miatt is felhúzom magam amin nem kellene. Lehet hogy csak tapasztalat hiánya. Nemtudom. Segítsetek, írjátok meg saját tapasztalatotokat vagy azt, hogy melyek azok a dogok amelyek valóban bosszantóak.
2011. ápr. 17. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Például az, mikor emberként állsz valakihez,aztán meg elkapatja magát és visszafelé már nem kezd élni a dolog.

Látja, h normális vagy és egyszerűen elkezd b*uziskodni.

persze mikor jól leoltod akkor meg megsértődik.

2011. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretteink elvesztése.

Váratlan súlyos betegségek, tragédiák.

Olyan munkakörben dolgozni évekig amit gyűlölsz, mert nem találsz jobbat.

Azért tanulni több tíz évig, hogy szerencsétlen amatőrnek nézzenek az interjúkon, vagy, hogy mehess a sorra mobiltelefont gyártani.

Kapcsolatok sora után rájönni, hogy az ideális nőknek nem te vagy az ideális férfi és fordítva :D

Az, hogy egyes családos embereknek akiknek súlyos kiadásaik vannak , képesek 70-80 ezer forinttal kiszúrni a szemét havi szinten.

2011. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10:27-nél a csillag.
2011. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
halál a családban vagy a szereteim között(barátok,ismerösök)
2011. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Minden ember annyit ér, mint amin felidegesíti magát."


Ez hülyeség. Én nagyon sok mindenen idegesítem fel magam. Nem mondok konkrét példákat, nem írok hosszan.

2011. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamóca. ***** válasza:

nem tudom, nekem amit a második írt az már nem a bosszantó kategória.

amit én bosszantónak nevezek, az a mindennapok kiidegelő apróságai, amik valójában szinte lényegtelenek, plusz amit az első írt - na az tényleg bosszantó.

de úgy nagyátlagban inkább az apróságokat nevezem bosszantónak... mint pl: elromlik a kávéfőző, beletüsszentek a frissen felkent sminkembe, az orrom előtt megy el a villamos - még akkor is ha két percenként jár, felveszek valami jó ruhát parti előtt és még itthon leöntöm kakaóval vagy kávéval, hogy mindig előadás előtt megy bele valami a szemembe, hogy mindig akkor esik az eső mikor napszemüveg van rajtam és mindig akkor süt a nap mikor otthon felejtem...:D

vagy ha az emberek bosszantó dolgokat kérdeznek, kibeszélnek, kétszínűek...stb.

de szeretteim elvesztését én nem ide sorolnám.

2011. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bosszantó, amikor a vonaton jön rád az aprófosás, mert koszos a WC :D

Igazán bosszantó, amikor ugyanez a buszon történik :D

2011. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeretteid elvesztése bosszantó?

Inkább fájdalmas....

2011. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem az h én szeretnék dolgozni és dolgozom is mint a marhák és semmire nem jutok csak elmondhatom azt h dolgozom még vannak olyanok akik semmit nem dolgoznak és szinte mindég szerencséjük van mindenben.de persze sajnos vannak olyanok is akiknek még csak munkájuk sincs és kenyérre alig jut nekik.
2011. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl az, hogy azért nem találtam munkát, mert levelezős egyetemista vagyok.
2011. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!