Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nem születnek már örökzöl...

Mért nem születnek már örökzöld számok?

Figyelt kérdés
vannak olyan zenék amiket sosem tudok megunni és több korosztály is felnőtt rajta de az mind a60 90 évek zenéi.az elmult 15 20 évben viszont szinte pár hónap után a zenék egyszerüen elfelejtődnek.és még csak nem is igazán lehet mondani rájuk h zene mert sajnos nem azok.ez mért van?
2011. ápr. 17. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mert most rétegzenék születnek. Azok pedig nem tudnak szinte mindenkinek tetszeni.
2011. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát abban igazad van h nagyon szétágazódott a zenei irányzat de attól még születhetne örökzöld zene nem?

meg a másik amit nem értek h annyira mü zenék vannak ma zeneileg 0 szövegre meg semmi értelme nincsenek a szövegeknek.

2011. ápr. 17. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Az örökzöldség nem pár hónap után jelentkezik. Én mindig ugyanazokat a számokat hallom már évek óta, biztos rossz rádiót hallgatok.
2011. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a jelenség okát sokkal inkább abban látom, hogy manapság nem csak az igazi őstehetségek kerülnek be a zenei életbe, hanem sokan bepróbálkoznak, pénzzel, "jutubbal" stb. Nem mondom, hogy a tehetségkutatók minden idiótát kiengednek a világot jelentő deszkára, de a minőség felhígult. Ez az egyik oka. A másik, ami szinte levezethető az előbbiből, hogy egyszerűen nem írnak számokat manapság, hanem feldolgoznak. Döbbenetes, ahogy napról napra tudom meg sok-sok mai(nak hitt) számról, hogy 20-30 évvel ezelőtti dal feldolgozása. Nagyon sok az előadó, de kevés az igazi őstehetség. Most nem a minőség, hanem a mennyiség korát éljük :(
2011. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!