Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kb.30 ezret...

Hogy tudnék kb.30 ezret keresni júniusig?

Figyelt kérdés

fiatal vagyok 13 diákmunkára még nem mehetek, minden nap kapok 500 ft-t kajára (csak ne veszek) de úgy se jönne össze... laptopra kellene. már van 30 ezrem és még júniusig összejön +30 és úgy amellet kellene még kb 30-at keresni. Valaki már ajánlotta hogy ha jó a kézügyességem fűzek és adjam el vatérán. Hát jó a kézügyességem de ki venné meg?

lécci ne hülyéskedjétek el... Előre is köszi


2011. ápr. 17. 19:16
 1/2 anonim válasza:
Tanuld meg hogy te csinálod a pénzt öcsi és nem a pénz téged!!!!!!!!!! Tanulj meg csendben maradni,éa időben lépni!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én imádom az ilyeneket, nálunk a lányok 100%-ig odavannak az ilyen különleges ékszerekért, én is készítem őket, de még nincs annyi, hogy eladjam őket (egyszerre akarok sokat bevinni). Én innen gyűjtök ötleteket! Sőt szerintem ha bemész ilyen függönyvarázs és bizsus boltokba a legszebbeket felajánlani jó áron, hogy legyen hasznod, akkor a normálisak biztosan vesznek párat!

Ötletláda:

[link]

2011. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!