Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám valóra váltani...

Hogyan tudnám valóra váltani az álmom, mármint azt hogy énekes legyek, hogyha tudom magamról, hogy nagyon jó vagyok, de nagyon félek az emberek előtt énekelni?

Figyelt kérdés
Pedig szeretném nagyon, hogy halljanak, de nagyon lámpalázas leszek ha egy ember előtt is énekelnem kell elfelejtek mindent egyből voltam megasztáron is bejutottam, de ott is úgy, hogy elfelejtettem az első sor után mindent és improvizáltam pedig készültem rá rengeteget mit csináljak = (?
2011. ápr. 18. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálkozz az interneten!

Fel lehet tölteni a zenét és a hallgatásokból, illetve a visszajelzésekből le lehet következtetni azt, hogy számukra mennyire vagy jó.

Igaz, ezért össze is kéne állni egy zenésszel is, de gondolom, ez nem jelenthet gondot, bár te magad is csinálhatsz zenéket, igaz külön PC-s program kell hozzá.

Ha összejön és ha felrakod a netre, akkor mindenféleképpen tedd ki ide a linket.

A fizetéssel kapcsolatban: a weboldalon létre lehet hozni átutalás-rendszert, vagyis aki akar fizetni, az megteheti. Persze, árulhatod is a zenéidet, csak elején, a megismeréshez nem szerencsés ezt csinálni.

Persze, a valóság sem másabb, hiába vannak tehetségkutatók, de a jelenlegi énekesek, zenészek, a kezdetben a gatyájuk is ráment, hogy elindítsák a pályafutásokat.

2011. ápr. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!