Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud valm marha jó viccet? ,

Ki tud valm marha jó viccet? ,

Figyelt kérdés
de naon jót elóre is thx
2011. ápr. 18. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 töltény megy a sivatagban egymást követve. Azt mondja az első: Jön mögöttem két töltény. Igaza van. Azt mondja a középső: Jön mögöttem egy és megy előttem egy töltény. Igaza van. Azt mondja az utolsó: Nem megy előttem egy töltény sem. Ez hogy lehet? Úgy hogy vaktöltény.
2011. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD ez nemrosz
2011. ápr. 18. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lány bemutatja új pasiját a szüleinek, akik szívélyesen meghívják őt, vacsorázzon náluk. Leülnek az asztal köré, a kutya az asztal alatt - és elkezdenek vacsorázni. A srác egyszercsak úgy érzi, muszáj eleresztenie magát - tartja-tartja, de nem megy tovább, fingik egy nagyot.

- Buksi! - kiált fel az apa összevont szemöldökkel, és a pasinak hatalmas kő esik le a szívéről, hogy mindenki azt hiszi, a kutya volt az.

Esznek tovább, de egy idő után megint érzi a kínzó ingert - ha egyszer bejött, most is bejön, gondolja, és elfingja magát.

- Buksi! - hörren fel ismét az apa. Esznek tovább, és a fickó kis idő múlva úgy érzi, megint kell, és most már viszonylag fesztelenül ereget egyet. Erre az apa:

- Buksi, most már tényleg menj el az asztal alól, mert ez a fickó még a végén rádszarik!

2011. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez nagyon nagyon jo koszonom
2011. ápr. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!