Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy hivatalosan a...

Igaz, hogy hivatalosan a Tesco-ban diák nem is rovancsolhatna (pénztár)?

Figyelt kérdés
Mivel emiatt állandóan lekésem a buszom, mert ez munkaidő előtt és után is bent kell emiatt maradni :/ amiről előre nem szóltak, de a pénz kell, így dolgozom. Néha árufeltöltőnek is hívnak, ott igaz, hogy munkavédelmi cipő nélkül a békához sem nyúlhatnék? Ezek csak kérdések, mivel muszáj dolgoznom, mindenképp megcsinálom, de félek hogy engem büntetnek meg ilyen dolgok miatt és nem akarom elveszteni ezt a kevés munkát amit kapok :( Mit tegyek, vagy ezért engem semmiképp nem büntethetnek meg? A mindennapi megélhetésért dolgozom nem bulikra gyűjtök, nem tudnék miből kifizetni egy büntetést, ha viszont a diákszövetkezetnek szólok, félek hogy nem hívnának többet :(
2011. ápr. 19. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak a pénztáras részhez tudok hozzászólni, mert magam is ott dolgoztam diákként. Nálam még úgy volt, hogy egyedül nem lehetett, csak egy megbízott személy, vagy diákvezető mellett. Neked egyedül kell csinálnod? Kitől hallottad hogy nem lehet?
2011. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekünk egyedül kell. Tescos dolgozótól hallottam mindkettőt. Ezért tartok tőle picit hogy most akkor mi is van :S mert ha nekünk nem lehetne így is kihasználják sok helyen a diákmunkásokat, sokszor volt (máshol) hogy nem is akartak kifizetni, ez elég gáz azért... de mi meg mit tudunk csinál
2011. ápr. 20. 11:11
 3/12 A kérdező kommentje:
...ni, megcsináljuk mert örülünk hogy legalább van egy kis munkánk... de ha meg elcseszek valamit, engem büntetnek, rajtam verik le.
2011. ápr. 20. 11:12
 4/12 A kérdező kommentje:
nem tudja senki? :( komolyan már félek mikor hívnak legközelebb :(
2011. ápr. 20. 14:36
 5/12 anonim ***** válasza:

"Néha árufeltöltőnek is hívnak, ott igaz, hogy munkavédelmi cipő nélkül a békához sem nyúlhatnék?"

Ilyen nincs, ezt nem tudom, hogy hol hallottad. Tudod, hogy hol használnak munkavédelmi cipőt? Az építkezésen, nem árufeltöltők, de még, a 'komolyabb helyeken' sincs ilyen, pl. a raktárházakban, stb. Munkaruhának kell lenni, de munkavédelmi meg a hűtőházban van, de csak azért, mert hideg ellen védekezni kell (igaz, ha ott gyorsan végez az ember, akkor sem szokták felvenni).

2011. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulnod, hogy megbüntetnek a Tesco lefizeti az ilyen jellegű ellenőröket.
2011. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:07


dede, a tesco még biztosítja is a munkavédelmi cipőt amit mindenki meg is kap, és abban kell melózni. a kérdésre viszont ez nem válasz, én is kiváncsi lennék h lehet e, nem az érdekel h ki fizeti a büntit

2011. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"dede, a tesco még biztosítja is a munkavédelmi cipőt amit mindenki meg is kap, és abban kell melózni. a kérdésre viszont ez nem válasz, én is kiváncsi lennék h lehet e, nem az érdekel h ki fizeti a büntit"

Nézd, én nem diákként dolgoztam ott és nálunk ilyen, munkavédelmi cipő nem volt. Talán változott volna a világ (6 éve).

2011. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a saját szememmel látom ezeket a cipőket nehogymár ne létezzen -.- mondták is h a tesco adja. persze lehet nem mindenkinek, de én kb az összes árufeltöltőn látom, még 12 osztályvezetőn is
2011. ápr. 25. 23:18
 10/12 A kérdező kommentje:
bár nem tudom áruház és áruház között ebben van-e, és mekkora különbség
2011. ápr. 25. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!