Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leírnátok mit lehet csinálni...

Leírnátok mit lehet csinálni a photoscape-vel?

Figyelt kérdés

letöltöttem de még nem tudom rendesen kezelni miket lehet vele csinálni?

a gimp szerintetek jobb?


2011. ápr. 19. 14:05
 1/7 A kérdező kommentje:
lehet ezzel pl retusálni?
2011. ápr. 19. 14:17
 2/7 anonim ***** válasza:

színt adni a képnek,beszínezni,beilleszteni hozzá ilyen kis figurákat,keretet választani,képet vágni,több képet egyetlen képpé csinálni,piros szem eltüntetése,pattanások/bőrhibák eltüntetése(nem teljesen)...stb.

Sajnos ezt a gimp nevű programot nem ismerem,ezt nem tudom,de nekem meg van a photoscape és nekem pont elég,amennyire használom.

2011. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszike a választ

a gimp is jó retusálni nagyon lehet vele

2011. ápr. 19. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tanulok Photoshopot, ennek ellenére a Gimpet tartom a legjobb programnak ilyen téren. Photoscape-et nem ismerem, de fogadok, hogy a Gimp veri :)
2011. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én is használom a gimpet és én is tanulok photoshopot csak az a gépemre sajna nagy

ahhoz képest hogy a gimp alig foglal helyet és elég gagyin néz ki első látásra tényleg nagyon jó

2011. ápr. 23. 07:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra a GIMP a képszerkesztő programok királynője. Bár nincs akkora tudása mint a photoshopnak,de ingyenes,ami egy jó pont. Ami meg a photoscape-t illeti,nem rossz kis progi,de minden hülye kis tinip*csa azzal szórakozik (ha alkalmazod az effektusoknál a cross process-t,egyből rájössz,hogy mire gondolok,mindenki ezzel az effekttel cseszi tele a képét... szánalom- már elnézést. :D Szóval ilyen kékes-sárgás árnyalatú lesz tőle a kép. De nem csak ez van,rakhatsz hozzá mást is,antikossá teheted a képet,keretet adhatsz hozzá,kivághatod,összeillesztheted-a sablonok szerint. Nekem az nem tetszett benne,hogy bár hozzá nem értőknek tökéletes,hisz minden automata,nem kell számokat beírni,görbéket meg mindenfélét állítgatni,de ebből kifolyólag nincs annyi lehetőség. Ezeket amúgy a GIMP is tudja,csak ott neked kell beállítani sajátkezüleg csúszkákkal,görbékkel... És még rengeteg dolog. Nézz szét youtubon a with GIMP kifejezésre keress videókat,én is onnan tanultam meg kezelni a progit. Én csak ajánlani tudom. ;)
2011. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi neked is megnézek pár videot
2011. ápr. 23. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!