Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS! Hol tudnám megnézni,...

FONTOS! Hol tudnám megnézni, elolvasni a Kőszívű ember fiai, szereplőinek JELLEMZÉSÉT? :O XD

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Például a Køszívû ember fiai címû könyvben

ez különben is házi feladat kategória, olvasd el szépen...

2011. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ muszáj offolnom :(( Nekem is ilyesmi lenne a problémám,lehetetlen elolvasni azt a könyvet és nekünk (is?) olvasónaplót kell írni belőle,neten nem sok helyen találtam hasznos dolgot :/ És a könyv mellesleg dög unalom,mondhatjátok,hogy csak lusta vagyok,de nem mert SZINTE MINDEGYIK KÖTELEZŐT elolvastam :P


Találtam neked egy kis segítséget;) : [link] (ez nem annyira hasznos,de azért még is jobb,mint semmi)


EZ VISZONT NAGYON HASZNOS!(GÖRGESS LEJJEBB ÉS MEGTALÁLSZ MINDENT,A SZEREPLŐK ELEMZÉSÉT IS): [link]

2011. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Haggyá má engem te biztos egy kis stréber ... vagy haggyá má engem... dehogy olvasom el majd te elolvasod...inkább haggyuk


am 2. válaszoló: Kösziszépen!!! :) aranyos vagy iagazad van ezt a könyvet képtelenség kiolvasni am eddig én is mindegyiket elolvastam XD de ezt képtelenség XDXD

2011. ápr. 19. 18:22
 4/4 anonim válasza:
... Hogy hova lett a világ... mért lenne lehetetlen kiolvasni, én is kiolvastam simán... és lehet hogy nem hiszed de nagyon érdekes, és tanulságos könyv. És attól hogy elolvasom, még nem vagyok stréber, szerintem inkább te vagy...inkább hagyjuk. De ha az egész világ ilyen lett... akkor...
2013. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!