Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le saját magamat?

Hogyan küzdjem le saját magamat?

Figyelt kérdés
Július elején lesz egy tábor (hogy milyen az nem fontos), és a vezetők azzal a szöveggel, hogy "nagyok vagytok mát ehhez a témához", gyakran a halál vagy az árvaság, a szegénység meg ilyen témák vannak, és én ezt lelkileg nem bírom, és sokszor elsírom magam közben. Ez nagyon ciki ott kb. 38 ember előtt. Meg most olvastam egy könyvet, az is ilyen megrázó volt, és azon is elpityeredtem. Mindenképpen le akarom ezt küzdeni, és nem akarok megint sírni. Légyszi, mondjatok ötleteket, mit csináljak! 12L
2011. ápr. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerüld ezeket a témákat amíg megteheted!

Ne olvass ilyen témájú könyveket és ne hallgasd az embereket, akik ilyesmiről beszélnek!

Én ennyi idősen már árva voltam sajnos.

2011. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sírd el magad nyugodtan, nem ciki az. Mindenki szokott sírni, ritkán még én is, és szerintem nem szégyen. Emberek vagyunk érzésekkel, nem kell őket elfojtani.
2011. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak, őszintén. Bár szerintem ha kerülöm ezeket a témákat, akkor túl hirtelen fog jönni ez a téma. De nem szívesen olvasok ilyen könyvet, de az elején nem lehet tudni, milyen lesz.
2011. ápr. 20. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

jó hülye tábor lehet ha egész végig ez lesz a téma

de nem hiszem hogy ez lesz talán 1-2 szer szóba kerül azt meg kibirod

2011. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!