Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magamat ha...

Hogyan védjem meg magamat ha megtámadnak? Sokszor meg akarnak verni

Figyelt kérdés

Sokszor beszólnak a cigányok meg 1-2 emós.De az már nem mert a kezét kihúztam a vállából és megcsavartam vagyis kijött a karja xd.Vicces volt látni ahogy sír meg ordibál.

Milyen fegyverrel védhetném meg magam ha többen is rám jönnének ? Nincs pisztolyom .

16/F


2011. aug. 12. 19:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak tanulj meg verekedni.Nem egy cigányt megy emot vertem meg.De ne ilyen box meg ilyesmi,hanem utcaiharcot.A box-al nem tudod magadat megvédeni.

17/F

2011. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És ha egy lánc végére valami nehéz tárgyat tennék ?Jah az csak 1 ember ellen jó
2011. aug. 12. 19:50
 3/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk az nem hülyeség.De akkor már láncfűrész láncot.Annak legalább van hatása.
2011. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nagy szemű sima láncom van.De az csak 1 ember ellen hatásos.
2011. aug. 12. 19:53
 5/25 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tudsz verekedni?De mondjuk jó az a lánc is,mert ha látják hogy nálad van akkor visszariadnak.Csak azért írtam a láncfűrész láncot,mert amikor nem tudtam még jól verekedni akkor nekem az volt rárögzítve egy kb 30 cm-es botra,és amikor látták nálam akkor elszaladtak.De a sima láncnak is van hatása.
2011. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon tudok verekedni.
2011. aug. 12. 20:00
 7/25 anonim ***** válasza:
És nem is akarsz megtanulni?
2011. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
De megakarok.De nincs a közebe semmi értelmes sport ami megtanít verekedni.
2011. aug. 12. 20:03
 9/25 A kérdező kommentje:
Közelbe nincs semmi önvédelmet oktató sport.Úgy hogyan tanuljak meg verekedni ?
2011. aug. 12. 20:09
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát engem pld apám meg egyik barátja tanított meg verekedni.Mert őket is meg akarták verni mindig.De ők asszem valami könyvből tanultak meg.De volt is hatása annak hogy tudtak verekedni mert mindenki fél tőlük aki ismeri őket és van rá oka.
2011. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!