Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány százalékban köszönik meg...

Hány százalékban köszönik meg a kérdezők a válaszadóknak, hogy vették a fáradtságot és írtak nekik segítő szándékkal?

Figyelt kérdés
Ritka jelenség, vagy én nem vettem észre, hogy meg lenne köszönve a válaszadás ???!!!!
2011. ápr. 20. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy olyan 40-60 arányban köszönik meg.
2011. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
én is ezen gondolkoztam tegnap, szerintem az első válasszoló túl sokat mondott, én rengeteg hasznos választ adtam, normálisan válasszoltam és alig pontozzák
2011. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam köszönni a fáradozást. Sőt, az ellenvéleményt is, hogyha témába vág. Amit nem köszönök meg, sőt, modi felé jelentem, hogyha valaki lebecsmérlő, ítélkező, lenéző stílusban írogat. De ha korrektül közli, hogy más a véleménye az hasznos válasz és köszönetet is érdemel.
2011. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy sok valóban. Én is szoktam, mondjuk akkor pipa leszek, ha én googlezok ki neki egy csomó mindent, amit ő is megtehetne, és még egy köszit sem böfög oda.

Ja, engem is van, hogy lepontoznak. Volt a kérdés, hogy mikor van Anyák napja. Kisebb okfejtés után írtam, hogy május 1-jén. Úgy lett 76%-os, hogy szóvá tettem, és néhányan felpontoztak.

Amikor küldtem egy linket, hogy van olyan infó, hogy május 8-án lesz, akkor meg 40%-ra levitték... de hogy minek, azt nem tudom... Valaki itt éli ki az elfojtott dühét.

2011. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyha elvárjátok, hogy köszöngessenek, akkor az egész "névtelen és önzetlen segítség" jelmondat a képmutatók által szajkózott szarsággá válik, mivel nem azért válaszoltok, hogy segítsetek, hanem azért, hogy megköszönjék, amitől te jobban érzed magad, jobb embernek gondolod magad. Azaz a válaszadás a saját jóérzésed érdekében történt, és elsősorban nem azért, hogy választ adj és a másikon segíts. Hááááááá!!

Hogyha vállveregetést vártok menjetek olyan oldalra ahol valós névvel és felvállalt arccal lehet segíteni, és akkor majd mondhatják hogy "húha xy aztán milyen segítőkész, meg is köszönöm neki", amivel meg is kapjátok a várt jutalmat. Képmutatók.

2011. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez csak egy egyszerű kérdés volt.


Szerintem, ha valaki segítséget kér, és valaki (ráadásul ismeretlen, pusztán azért, mert akar és tud segíteni) segít neki, akkor a minimum, hogy megköszöni. Ebből legalább látható lenne az is, hogy volt értelme válaszolni.


Drága magyar mentalitás, mi lenne velünk nélküled :)))) ?

2011. ápr. 20. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!