Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valaki, valami ötlet?

Mit tegyek? Valaki, valami ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már vagy 3 hete elég feltűnően néz, ha találkozunk és mostanában már mosolyog is. Sőt tegnap még köszönt is. Viszont most itt a tavasziszünet és ha visszamegyünk a suliba, akkor az én osztályom átmegy a másik épületbe. És akkor már közel sem látom annyit, mint eddig. Félek, hogy így semmi nem lesz ebből, pedig én szeretnék.

Mit tehetnék?


2011. ápr. 20. 17:19
 1/8 anonim válasza:

hát beszélgessetek, ismerkedjetek msnen, facebookon.

aztán meg majd elhívogathatjátok egymást ide-oda mozizni, fagyizni stb. akár a szünetbe is.

sok szerencsét :)

2011. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De még nem jelölt be facebookon, meg semmi.

Vagy ezt a lépést én tegyem meg?

Csak kicsit félek a srác 3 évvel idősebb nálam:$

2011. ápr. 20. 18:18
 3/8 anonim válasza:

nyugodtan bejelölheted :)

az még nem jelent semmit sőt az sem ha elhívod majd valahova (:

2011. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát bejelöltem:)

És visszajelölt:)

És most mit csináljak? Várjak, vagy esetleg írjak neki üzenetet? És ha igen, akkor mit írjak neki? :$

2011. ápr. 21. 08:59
 5/8 anonim válasza:

a 17:48-as, 18:37-es vagyok :

chatelj vele :D

kérdezd meg , hogy mi mújság, hogy van, milyen napja volt, mit csinált, mit fog csinálni másnap. vagy beszélgethettek egy közös témáról, egy filmről ami mindkettőtök látta és tetszett is. Tv műsorokról, hogy mi megy a mozikba, iskoláról. vagy bármi ami eszedbe jut (:

lényeg, hogy beszélgessetek az se baj, ha te teszed fel ezeket a kérdéseket és ő csak válaszol és vissza kérdez, hogy te? / neked? .

légy bátor és add önmagad , ennyi a lényeg :)

2011. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Azthiszem megfogadom a tanácsodat:)

2011. ápr. 21. 17:19
 7/8 anonim válasza:

10:48 (meg az előzőek) vagyok :

majd írd le, hogy mi volt :)persze ha van időd meg kedved

2011. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül ő megelőzött és ő írt rám:D

Még aznap találkoztunk és nagyon jól elvoltunk:) Sokat beszélgettünk:) És azóta is minden este ebszélünk:) Szóval jól sült el a dolog:D

Köszönöm a segítséget:)

2011. ápr. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!