Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rájöttem hogyan lehet ingyen...

Rájöttem hogyan lehet ingyen jó életem. Szerinted ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Kevés a pénz nehéz a munka unalmas az élet nem vagyok egy társasági ember.

De tudom a megoldást!

Felveszek X összegű hitelt 1.000.000-10.000.000 vagy amennyit max adnak.

Azt szépen elb@szom ku.vákra drogokra bulikra stb..kiélem magamat...ezután persze lecsuknak az adósok börtönébe mert nem fizetem a hitelt 5-10évre az nem olyan kemény mint a rendes börtön ott szerzek elég tapasztalatot kigyúrom magamat stb...ha leültem kirabolok egy bankot ha sikerül vígan élek a pénzből ha nem lecsuknak rendes bötrtönbe de ugye lesz elég tapasztalatom úgyhogy megdu.i meg verni nem fog senki ingyen kaja ingyen szállás egész életemre és még lesz is pár hónapom amit élvezek.


Most nem sokkal egyszerűbb mint végigszenvedni az életedet ilyen havi 80ezer forintból amiért meg kell pusztulni hogy 60éves korodra legyen egy viskód meg egy lepusztult kocsid?


2011. okt. 9. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát akkor csináld, hajrá.
2011. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy akarod.

Külföldre kimenni dolgozni, arra nem gondoltál?

2011. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

"ezután persze lecsuknak az adósok börtönébe mert nem fizetem a hitelt"


Már nincs adósok börtöne. És az összeget ráterhelik az ingatlanra.

2011. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

"Most nem sokkal egyszerűbb mint végigszenvedni az életedet ilyen havi 80ezer forintból amiért meg kell pusztulni hogy 60éves korodra legyen egy viskód meg egy lepusztult kocsid?"


Tanulj olyan szakmát amiben nem ennyi a fizetés.

2011. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Te életed, úgy ba‌szod el, ahogy akarod.
2011. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De gondoltam rá de nyelvtudás nélkül nem vesznek fel sehova.Meg túl komplikált az egész. Esetleg még valami kommunába mennék el ahol megcsinálod a napi feladataidat van 20-30ember körülötted aztán éltek az erdőba vagy valami elszigetelt helyen.



Milyen ingatlanra?:D

2011. okt. 9. 16:25
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
A lakásodra terhelik az összeget, ha nem fizeted elveszik.
2011. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr módon állsz hozzá. A profik úgy csinálják, hogy egy hatalmas üzleti lehetőség ígéretével kicsalják 100-200 ember megtakarított pénzét, aztán dobbantanak egy olyan országba, ahol nem érhetik el őket.
2011. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Felveszek X összegű hitelt 1.000.000-10.000.000 vagy amennyit max adnak."


A hitelt nem csak úgy "adják". Szigorú feltételei vannak. Pl. ha nincs vagyonod, ne számíts nagy hitelösszegekre. Örülhetsz, ha nagynehezen kiverekedsz magadnak 100 ezer forint hitelt. Ebből nem fogod "kiélni magad", ezt ugyanis el lehet tapsolni egyetlen este alatt egy drágább szórakozóhelyen.


"ezután persze lecsuknak az adósok börtönébe"


Csak hát ilyen intézmény nem létezik.

2011. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Én inkább úgy intézném, hogy egy ingatlanra, mondjuk egy örökölt házra felvennék egy nagyobb összegű hitelt (amekkorát csak megadnak rá), aztán gyorsan eladom a házat, és irány Brazília.
2011. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!