Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit tud az illuminátusokról...

Ki mit tud az illuminátusokról? Tényleg ennyire veszélyesek?

Figyelt kérdés
ha youtube-on találtam néhány videót,alig hittem,utána viszont,amikkor hivatalos emberek,politikusok is utaltak...majd még tovább ástam magam és bebizonyosodtam róla,hogy mi tényleg ebbe élünk. Nektek mi a véleményetek?
2011. ápr. 20. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 20. 19:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok róluk,amit Dan Brown könyvében olvastam. :) Úgy gondolom,hogy sok olyan dolog van a világban,amiről nincs tudomásunk,amit eltitkolnak előlünk. Sajnos ez ellen tenni nem tudunk.
2011. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Akár illuminátusoknak vagy másnak nevezzük őket, sajnos tényleg egy bizonyos réteg irányítja a világot.
2011. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán azért tűrnünk mégsem kéne. Nem mondom, hogy világháborút kell generálni, de legalább agresszíven kéne beszélni erről, ne úgy, hogy 65% megállás nélkül beszóljon a TV dumájával, hanem úgy, hogy 80% legyen, aki tud erről és közösen, egy normális párttal indulni választásra, ami nem fekszik le rögtön az első külföldi tőkés előtt.
2011. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!