Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Amerika Utcái tényleg olyan...

Amerika Utcái tényleg olyan veszélyesek mint a filmekben?

Figyelt kérdés

Hogy ott minden napos dolog, hogy lelőnek a boltban, az utcán, a buszmegállóban, bandaháborúk, fekete a bőröd, lelőnek a dél amerikaiak.


Jó, most nem csak Bronxra gondolok, hanem máshol.

Egész Amerika területére.

Kalifornia L.A. Florida, Miami, Kentucky, Arizóna...

Szóval tényleg sok ember fegyverrel mászkál, és simán lelőnek?

Tudom, hogy nem minden igaz ami a filmekben van, de sokat hallok híradóban is, hogy itt-ott lelött egyiskolás hány diákot, meg ilyesmi.

Akkor ha kimegyek az USa-ba, féltenem kell az életem jobban mint Magyarországon?


2011. okt. 13. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igen.
2011. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért környéktől is függ. Persze elmebeteg mindenhol akad, és mivel Amerika nagyobb, mint Magyarország, ott több van belőlük, de egy rendes kis kertvárosban aligha történhet veled ilyesmi.
2011. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A haverom nyar elejen ment ki. Azt mondta hogy majd nyar vegen jon haza es szol. Meg nem hallottam hogy haza jott volna! Az is hozza tartozik, hogy azt mondta el vesz felesegul egy feka prostit a zold kartyaerT. Szerintem mar be kotottek a fejet:D
2011. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:21


uristen :DDDDDDDDDDDDD nem bírom

2011. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit nem birsz?
2011. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen valamiért nagy hatással volt rám a történeted a idegen földre vetődött honfitársunkról, aki beházasodik a néger társadalom keménymagjába.
2011. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja!! Szivos gyerek az mar biztos! Tenyleg, jo hogy mondod, a napokba ra csongetek hogy mi van vele!
2011. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is mondta ez környéktől függ. Én még soha nem voltam a tengerentúlon, de azért azt tudom h pl.: Miami elég gazdag környék tehát ott nem hinném, hogy lelőnének...
2011. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amerika utcai?

Gondolkodjal mar el egy kicsit. Nezd meg a terkepen mekkora az orszag, hanyan laknak benne, egy evben hany filmet nezel amibol arad a hulyeseg es hany tenyleges hireket hallasz, ami gyilokrol szol?

Ne legyetek mar ilyen naivak emberek.

8 ev alatt egy gyilkossagot nem lattam, nem hallottam hogy barkit a legszelesebb ismeretsegi koromben megoltek volna. Meg csak komolyabb rablas sem tortent. Na jo, havernak elvittek a bicajat a garazsbol, de ennyi. (pedig laktam Little Armeniaban - ahol meg a hazmester is ormeny volt...)


Nagyon szigoru fegyvertartasi torvenyek vannak. Meg az olyan allamokban mint Arizona, ahol siman a valladra veszed a puskat es setalsz az utcan, meg ott sem lattam soha senkit fegyverrel. Loszereket lattunk a sivatagban, meg atlyukasztott konzerv dobozokat, gondolom oda jartak celbaloni, de nem kell attol tartani, hogy valaha idejossz es lepten nyomon az eletedre tornek.


Persze vannak kornyekek amiket erdemes elkerulni, de hol nincsenek? Gondolom Pesten is a sotetboruek lakta kornyekre fiatal lany este egyedul nem setalgat. Ilyen itt is van persze, de az eselye nagyon kicsi annak, hogy bemeszs egy peksegbe es amig sorban allsz valami orult beront es szetlo mindenkit geppisztollyal.

2011. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jucus75 válasza:
Hát az én bicajom is ellopták, pedig csak Vác cityben hagytam... Zárt udvaron. Ezért nem kell Amerikáig menni.
2011. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!