Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le merjek ülni a buszon a...

Le merjek ülni a buszon a fekete szövetkabátomban?

Figyelt kérdés

Térdig érő, félek, hogy koszos lesz.. Első szövetkabátom, kicsit féltem.. :S


14/L


2009. nov. 6. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Basszus, nem mondod komolyan!!!??? Le ne ülj, fel se szállj a buszra, sőt, ki se gyere a házból, inkább hagyd a szekrényben!!! De ha felveszed, bele ne fingj, mert meglátszik!
2009. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a kedves hangvételű, értelmes választ.

Szép estét Neked.

2009. nov. 6. 20:01
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
A helyedben inkább attól félnék,hogy ha leülsz benne bárhol,az alja összefog gyűrődni,ée naponta vasalhatod.Térdig érő kabátban nehéz úgy leülni,hogy ne gyűrődjön.
2009. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyél már ennyire Miss Bálkirálynő. Miért vetted ha nem azért mert hordod? És ha koszos lesz? Nem lehet kitisztítani? Tuti valami szőke plázacicának készülő csaj vagy. Tudod mit? Ne ülj le, legalább megmarad másnak a hely. Szánalmas vagy és nevetséges!
2009. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Persze, én meg a szőke plázacicaság...

Ismertek? Nem.. 1 kérdés alapján ítéltek meg, mert féltem a koszos pesti buszok miatt a kabátomat... Ez mire vall? Bár köszönöm szépen, én nem ítélgetek inkább egy válasz alapján.

Különben megsúgnám, hogy nem járok plázákba, barna hajam van, utálom a rózsaszínt, nem hordok magassarkút, jól tanulok, nem vagyok ribi...

2009. nov. 6. 20:07
 6/14 A kérdező kommentje:
Külsőre se vagyok plázacica... 80 kg-os lány vagyok...
2009. nov. 6. 20:07
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
És még ő a bunkó,hülye,meg p*csa meg stb.....El se tudom képzelni,hogy hány ilyen tapló van M.o.-n és miért...Sajnos a kérdésre nem tudom a választ,mert nem tudom milyen állapotúak a pesti buszok,de az tény,hogy a szövetkabát kényes dolog és vigyázni kell rá!Nekem is van,imádom és irtóra vigyázok rá!És,igen,kedves tapló parasztok,nem ülök le benne,ha látom,hogy olyan a hely.Inkább állok és nem vagyok egyáltalán plázacica,mert ahol én lakom még plázák sincsenek!:)Nálunk nem divat a plázacicaság,hál'Istennek!És ne is törődj a sok barommal!Ahelyett,hogy örülnének,hogy végre vannak olyan emberek,akik szép és ízléses szövetkabátban járnak 14(!) évesen és nem olyan kabátokban,amiből adott esetben kint van a fél hátuk és seggük meg a hasuk...
2009. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ, megnyugtatott, hogy vannak még normális, értelmes emberek :)
2009. nov. 6. 21:25
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Szinte az összes ember\nő abban jár már pár éve, nem tűnt még fel nektek?
2009. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is térdig ér a fekete szövetkabátom (meg a lila is:D) simán leülök benne. Ha látod, hogy dzsuvi a hely, akkor ne ülj le, de egyébként szerintem simán le lehet benne ülni. Én mindig leülök, ha van hely :D


Egyébként a szövetkabátot is lehet tisztítani, szóval nyugi :)

2009. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!