Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak szerintem csúnya...

Fiúk! Csak szerintem csúnya Selena Gomez?

Figyelt kérdés
szerintem olyan tenyérbemászó nagy,hörcsög feje van és az alakja se a legjobb. szóljatok ha linkeljek képet.
2011. ápr. 22. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Köszi, a google megoldotta. Nekem sem az esetem a hölgyike. Amúgy ki ez? Színész, énekes, valóságsósztár, sportoló?
2011. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Közben a wikipédián elolvastam.
2011. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya, hanem irritáló.
2011. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát megnézném, hogy te hogy nézel ki, ha ezt a lányt lecsúnyázod. Nem vagyok se tini, se rajongó, de ez a lány nagyon szép. Szerintem az ilyen barna hajú, barna szemű lányok a legszebbek.
2011. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Úgy birom az ilyet :) Utolsóval kell egyettértenem. Megnézném te hogy nézel ki. Gondolom egy frusztrált tizenéves vagy,aki szeretne igy kinézni,de mivel nem sikerül igy próbálod kompenzálni.

Szép lány,nincs vele semmi gond. Sőt,nagyon is szép.

2011. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Én viszont nem értek veletek egyet. Ha csúnyának nevez valaki valakit, az nem feltétlenül azért van, mert ő is úgy akar kinézni. Miért, te is csak azokat fikázod, akikre irigykedsz? Ugye, hogy nem. Akkor meg nem kéne ilyen biztosnak lenned abban, hogy ez elmondható a kérdezőről.
2011. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Oké,lehet igazad van. De akkor is,normális ember nem mond ilyet másra,hogy :"szerintem olyan tenyérbemászó nagy,hörcsög feje van és az alakja se a legjobb."

Én is voltam kamasz,talán pont magamból indulok ki,de én azokra mondtam ilyet,akiket irigyeltem és szerettem volna olyan lenni,mint ők.

2011. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem, én nem írogatok ki gyakorikérdésekre olyan kérdéseket, ahol azt kérdezgetem, hogy csúnya-e egy ember. Ha annak tartok valakit, akkor megtartom magamnak, de ha féltékeny lennék rá, akkor már lehet, hogy megerősítést kérnék abban, hogy nem is olyan szép, hogy megnyugodjon a lelkem..
2011. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Oké, részben jogos, amit mondtok, de szerintem a kérdező azért tette fel a kérdést, mert eddig mindenki agyba-főbe dicsérte Selena Gomezt, s mivel ő nem lát benne semmi különlegeset, kíváncsi volt, van-e valaki hasonló véleményen.
2011. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem szimpatikus egy lány, és nem tetszik neki akkor miért kell rögtön azt mondani hogy biztos ő a csúnya?! Nem értem az összefüggést. Attól hogy valakinek tetszik másnak még nem kell. A szépség szubjektív. És az utolsó mondatot kérdezőnek is mondanám :).
2011. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!