Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csúnya valaki, miért...

Ha csúnya valaki, miért utálják és miért ugranak el előle? Talán fertőző vagy mi? Neked hogy esne, ha így reagálnának rád?

Figyelt kérdés

Nem mindenki szép, ez tény, de ez nem jogosít fel arra, ha netalántán valami negatívumot tesz, még nagyobb "büntetést" kapjon, mint amit jogosan megérdemelne a társadalom részéről - nem?


Pl. van egy lány, világéletébe szenvedett a külseje miatt, és emiatt az élete sem ugyanolyan, mint a normál embernek, valaha is belegondolt ebbe valaki, hogy ez milyen lehet?! Vajon melyik "okoska" csinálná ezt végig öngyilkossági megfontolás nélkül? Vajon meddig bírnák azt a megaláztatást, amikor tudják, hogy te igenis milliószor többet érsz, mint a többi "tökélyke", mégis ők a nyerők?!

Vajon meddig bírná elviselni a tudatot, hogy sohasem ölelheti magához az IGAZ szerelmét és nem azt, aki szóba áll vele? Vajon meddig bírná elviselni a látványt, mikor két szerelmes az orrod előtt enyeleg? Hát.. nehéz! Elég csúnya sors.


Pl. volt egy barátja valakinek, mindig így áradozott, úgy áradozott - ugye hízelgés, tehát hazudott - de amikor te merészelsz valami olyat tenni, amit nem olyan jó, amikor épp kivagy valami miatt, és az illetőn csattan az ostor, akkor már élvezettel sért vérig, akkor ez most igazi barátnak mondja magát?! Nem megértő és megnézi mi van, hanem rögtön sérteget..


Másrészt viszont ha valaki csinál valamit rosszat, az még nem jogosít fel arra, hogy jobban bánthatjuk a külseje miatt! :P


2011. szept. 11. 23:24
 1/6 tiburtius ***** válasza:
54%

Én szép vagyok talán csak nemelég jó társaság

aki nem szép az sokszor jó társaság

igazábólátérzem mert a külső gyáltalán nem minden

2011. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, miért kell ezt csinálni. nagyon kis híja van hogy velem is ezt tegyék már. de végül is én is undorodom magamtól, szóval megérteném őket. az öngyilkosság meg minden nap megfordul legalább egyszer a fejemben.
2011. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tiburtius ***** válasza:
Előszőrisazt kell eldöntened hogy az életed szereted jobban vagy a testedet. Ha szereted az életed akkorpróbáldmeg észrevenni a legkisebb dolgokban is a szépet. Ha meggondolodmár azis csodánakszámít hogy az emberi test működikésmozog. Utána meg kelltanulnodkevesebbet foglalkoznod azzal hogy hogy nézelki. Már csak azértis mert magadértélsz nem másért. Ha ez megy nőveld az önbizalmad mert a kisugárzás issokat nyomhat a latba.
2011. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tiburtius ***** válasza:
Amúgy milyen vagy?
2011. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tiburtius ***** válasza:
Amúgy milyen nemű vagy?
2011. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mindenkiben van vmi szép. Ha nem szép az arca, akkor lehet, hogy csinos a melle, a feneke vagy a lábai... De ha nincs is külsőre benne semmi, amit a világ "normálisnak" kiáltott ki, akkor is sugározhat belőle. Volt egy tanárom az egyetemen, aki egyáltalán nem volt szép vagy vonzó, sőt! És mégis szinte minden második lány bele volt esve... mert annyira megnyerően tudott viselkedni, beszélni stb. Szóval minden azon múlik, mennyire nagy az önbizalma vkinek vagy mennyire képes elfogadni magát. Ha rendben van az ember magával, a külvilág is észreveszi a változást. Ez igaz... saját bőrömön tapasztaltam :)
2012. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!