Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miben aludjak osztálykirándulá...

Miben aludjak osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés
Május 1-2-3 megyünk, és nem tudom hogy miben aludjak. Pizsama kizárva, mert mindegyik kicsi vagy gáz vagy szakadt. 14/lány vagyok.
2011. ápr. 22. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Rövidnaci plusz póló. Ha hideg van, szabadidőnaci és póló. :) Hálóinget/pólót nem ajánlom, mert könnyen megszívatnak vele, a pizsiket meg kizárva az általad említett okokból kifolyólag.
2011. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly ilyenkor az osztály kiránduláson melegítőben aludtam.Főleg hogy nem volt radiátor se semmi.Ja és legalább a fiúk bámulásától,tapizásaitól is megvédtem magamat :D
2011. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is bemelegítőbe aludtam / mackónadrágban:D

Faházban aludtunk és rettentően hideg volt.2 nadrágban voltunk és sok pulcsiban:D

De ha jobb idő lesz elég egy hosszabb bemelegítő és egy hosszúujjú:)

2011. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

haha. előző, fura suliba járhatsz, ha csak úgy letapiznak a sulitársaid.

amúgy miért fontos mibe alszol, vki benéz a takaró alá, v mi? semmi köze hozzá senkinek, ha vki ezért megszól az nagyon tapló.

mert ez magányügy

2011. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért fontos, mert fürdés meg hálóruhába öltözés után még fönn maradunk... És köszönöm a válaszokat:)
2011. ápr. 22. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
én álltalában ha oszt.kirándulásra megyünk egy nagy pólót és vagy egy cicanacit (ami kényelmes) vagy meg egy térdig érő kis naciba :D
2011. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aludj bemelegítőbe. Ha meg egy helyen lesztek a fiúkkal, akkor jól öltözz fel. Pizsi még szóba jöhet. Hálóing sose.
2011. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a helyedbe egy kivágott toppba aludnék egy rövidnadrággal vagy egy kényelmes szoknyával.
2012. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!