Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt tömeges megbetegedés,...

Volt tömeges megbetegedés, amikor táborban / osztálykiránduláson voltatok?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam a hírekben, hogy 39 gyerek lett rosszul egy táborban Balcsin. Mind kórházba került.

Amikor visszaemlékszem azokra az időkre, amikor osztálykiránduláson vagy táborban voltam, hogy milyen jól teltek ott a napok megbetegedések nélkül. Ugyanis egyik helyen sem lett senki rosszul. Viszont úgy emlékszem, hogy valamelyik évfolyamban ősszel mentünk Balcsira osztálykirándulásra, az első napon nem volt senkinek szimpatikus a konyha. Voltak, akik keveset ettek, voltak akik csak turkáltak a kajában. Nem azt mondanám, hogy válogatósak voltunk. Egyszerűen nem ízlett a rántott hús zöldséges rizzsel, pedig sokszor ettünk olyat. A tanároknak se ízlett. Úgyhogy ez után mindenki az otthonról hozott nasiból ebédelt. Persze, megkínáltunk egymást. Másnap már egy étteremben ebédeltünk vagy a boltban vásároltunk pékárut vacsira, reggelire.

Emellett azért sem volt valami jó az osztálykirándulás, mert a lányok szállásán a WC szűk volt, nem lehetett becsukni teljesen az ajtót a térdünk miatt. Ez azokat érintett, akik magasak voltak. Első nap délután egy barátnőm be is szorult a WC-be, mi meg nagy nehezen nyitottunk ki az ajtót. Az óta nem használtunk többet azt a WC-t. Kénytelenek voltunk a szálláson kívüli illemhelyiséget használni. Ha jól emlékszem, az ebédlő mellett volt.

Arra is emlékszem, hogy az emeletes ágyról figyeltem a két lányt, amint a beszorult WC-ajtóval foglalkoztak, nyitogatni próbálták, de hiába. Kérdeztem tőlük, hogy miért kellett bezárni azután, hogy kiengedtünk a barátnőmet. Azt felelték, hogy nem akarták, hogy megismétlődjön a baj, ezért inkább bezárták, hogy majd legyen, aki megjavítsa. Majd az egyik lány bekopogott, hogy biztos legyen abban, hogy nincs bent senki. Mire a másik: "De hisz nincs bent senki!" Na, ezen nevetnem kellett.


2011. júl. 7. 19:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!