Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék "ipari mennyisé...

Mit kezdhetnék "ipari mennyiségű" csokoládéval?

Figyelt kérdés
Még csak húsvét sincs,de karácsony óta megfogadtam,hogy egészségesen étkezem,kevesebb süti,csoki,stb... az óta viszont innen-onnan kaptam csokit,mindenfélét,többségük tömör tejcsoki,de van töltött,étcsoki,pudingos,meg amit csak akar az ember,és nem ettem meg őket. Nincs szívem kidobni,viszont ennyit megenni még az se tudna egy könnyen,aki nem figyel oda az étkezésére(2,4 kg a jelenlegi készlet súlya) Nem tudom,mit kezdhetnék vele,ráadásul húsvét után biztos jön még hozzá,ami végül is nem baj,de szeretném valahogy hasznosítani,mivel anyukám nem szereti,apukám csak a fekete csokit eszi meg,senkire se tudom "rásózni"...Ez alatt a hasznosítás alatt pl azt értem,hogy szobrot csinálnék belőle,akár egyedi ajándékként,úgy mint a viaszszobrokat szokás,meg hasonlók. Most sokan hülyének néznek,hogy játszok az étellel,meg hogy a helyemben megzabálnák fél nap alatt,de sajnos eddig se voltam édesszájú,most meg főleg nem... Tudtok valami kreatív ötletet ajánlani? (kézügyesség nem szab határt)
2011. ápr. 22. 21:30
 1/10 szamóca. ***** válasza:
48%

nagyon kreatív ötlet: csomagold díszcsomagolásba, adok egy címet és küld. egy nap alatt elpusztítom:D

a díszcsomagolást elhagyhatod.:))


egyébként ha szobrot akarsz belőle faragni olvaszd egybe, hagyd megkötni, úgy kicsit egyszerbb lesz.

2011. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
a csokiszobor tényleg jó ötlet,el tudsz szórakozni vele.csak hideg helyen tárold :D
2011. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elküldhetnéd nekem az összeset :DDD
2011. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólásokat. :) Küldeném én szívesen,de már most ketten jelentkeztetek,szerintem a végén egymást tépnétek érte :D
2011. ápr. 22. 22:23
 5/10 szamóca. ***** válasza:
100%
leütöm a másikat, azzal netörődj :))
2011. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szebbé tettétek az estémet :DD
2011. ápr. 22. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Megvan még az általános iskolád? Ismersz még onnan tanárt?

Szerintem ideje meglátogatni. Ha már ott vagy, beszéld meg azt is, hogy bemész az egyik ebédszünetben és tanári segtséggel kiosztod a kölykök között.

Előtte kérdezd meg, hányan vannak, és oszd fel nagyjából annyi részre. Ha marad, nem gond: azt add a tanárnak, és majd a legjobban felelőknek kiosztja.

2011. ápr. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez nem is jutott eszembe,jó ötlet,köszönöm szépen! :D
2011. ápr. 23. 08:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg barátoknak odaajándékozni?
2011. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
érdekes. 2.4 kg csokit 3 nap alatt gond nélkűl felfalok
2012. márc. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!