Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátaim azzal baszogatnak h...

Barátaim azzal baszogatnak h cigizek. De előttük sose szoktam. Nem értem h mi a bajuk vele. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
talán mert semmi értelme, csak kinyírod magad vele. van elég xar dolog a nélkül is.
2011. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémájuk veled. Szerintem ilyeneken ne idegeskedj.
2011. ápr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azert mert szar es budos is. Olayan izu lesz a szad mint egy hamutarto, es ha csokolozol valakivel akkor az olyan neki mintha kinyalna egy hamutartot.

Es hajad meg ruhad is budos, elromlik a szaglasod, sokba is kerul, es egyaltan nem meno, mint ahogy azt sok hulye hiszi.

2011. ápr. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3.56 nagyon helyes a válaszod,csak az a baj hogy akik megszokták nagyon nehezen tudnak leszokni róla,ez egyfajta DROG,ÉS FÜGGŐSÉGET OKOZ,SAJNOS.
2011. ápr. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok büdös mert csak utánna szoktam cigizni amikor már este hazajövök. és am is napi 2 szál
2011. ápr. 24. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdező.


Értem én, de azt a 2 szálat meg már minek?

2011. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert jólesik xD
2011. ápr. 25. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!