Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim. Mit tegyek?

Nincsenek barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nem számíthatok senkire. Annyit csalódtam már barátnők téren, és teljesen magamba fordultam "úgymond" .. Nem járok el sehová (nincs kivel) Unokanővéremmel nagyon ritkán találkozunk, és kb 3 napra. Az osztályban mindenki "menő" vagy " pláza cica " Akit a legjobb barátnőmnek gondoltam, elhanyagolt..mert most lett barátja, és csak vele van nap mint nap. Unom, hogy alkalmazkodnom kell hozzá, és ha hívom valahová válasz: Óhh most Márkóval leszek, bocsii. Suli utolsó napján láttam utoljára. Iszonyatosan nagy hibát követtem el, mivel elkezdtem barátkozni, az osztálytársaimmal, ésérdekesebbnek tűntek, és kicsit én is olyan p*csává váltam, majd eldobtam a legjobb barátnőm... mert féltékeny volt, ő előre figyelmeztetett, hogy nem jó ez, amit most csinálok, de én nem hittem neki. Azután jött Kitti, akinek most barátja van. Nem szeretném elveszíteni, de nagyon úgy néz ki, hogy eldob magától. Lehet, hogy megérdemlem, de soha nem ártottam még nem :'( Szánok-bánok mindent, de a Régi Lb-m szolizós, vásárlós lánnyá vált..nem ismerek rá .. :( Rettenetesen rosszul érzem magam... nem tudom, hogy mihez kezdjek. Szerintetek? Bocsi, ha összefüggéstelenül írtam :) Köszi a válaszokat előre is :)
2011. júl. 15. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 16/L :)
2011. júl. 15. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el szórakozni és próbálj új barátokat szerezni.Ne szégyelj odamenni senkihez,légy bátor!!

17/f

2011. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy. De sajnos itt nincsenek olyan szórakozóhelyek, ma már házibulikat tartanak, és a szórakozóhelyeken idősebbek vannak... pedofilok stb .. :s :S
2011. júl. 15. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbáld meg rávenni unokanővéredet hogy menjetek el valahova egy kicsit kimozdulni és talán sikerül barátokat szerzni.Pl:strand.Most hirtelen jobbat nem tudok.Bocs

Az előző

2011. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!