Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni hasbeszélni?

Figyelt kérdés
Könnnű? Nehéz? Nem tudom milyen. Az interneten annyit találtam hogy mindenkiből lehet hasbeszélő. De hogyan lehet megtalni? Ha tud valaki ilyen oldalt vagy tudja hogy hogyan kell akkor legyen szíves írni, mert megszeretnék tanulni hasbeszélni.
2011. ápr. 24. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

=D engem ér a megtiszteltetés h egy akkora dolgot leplezzek le neked, mint h a mikulás nem létezik...ülj le!

a hasbeszélők nem a hasukkal beszélnek... a szájukkal. csak olyan ügyesek h nem is látszik h mozgatják azt. azt gyakorold. elsőként zárd össze a fogadat és úgy próbálj beszélni. minél kevesebbet mozduljon el a szád. tükör előtt gyakorold. ja és vannak olyan betűk amiket ugye nem lehet így kimondani, na azokat kerülni kell.

sok sikert!

2011. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasbeszélő,egyszer tanúly meg enni és azután.
2011. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi a hibáért. Különben tudtam hogy nem a hasukból beszélnek :D a "HASbeszélők"
2011. ápr. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!