Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Call of duty 4 global punkbuster?

Zode74 kérdése:

Call of duty 4 global punkbuster?

Figyelt kérdés
az lenne a gondom hogy most csináltam új xfiret és feltettem a cod 4-et amivel mutlizni szeretnék de ha rámegyek akármeik szerverre kiírja egy idő után (amikor már majdnem bejön a játék) hogy global punkbuster és ugy hogy egyszer sem csaltam 1.1-től 1.7-ig az összes patchet felraktam sorjában és még így se tudok játszani, ezért hozzátok fordultam segítségért!:S:)
2011. ápr. 24. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
legalább a hibaüzenetet képes lennél idemásolni... egyébként amit hablatyolsz abból azt veszem ki, hogy bannolva van a cd-kulcsod az összes pb-s szerón. gondolom nem boltban vetted a játékot (minek is) cserélj cd-kulcsot, újratelepítés nélkül meg tudod tenni a multiplayer beállításokban, és CSAK magyar szervereken próbálkozz, azok általában törtek. Ha még ígysem, akkor frissítsd a punkbuster, bár ennek kevés köze van a dologhoz...
2011. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.
2011. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az lehetetlen, mert én vagyok az (:
2011. ápr. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!