Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a buszos kirándulás...

Igaz, hogy a buszos kirándulással egybekötött termékbemutatós cégek, mint pl. az Olcsó Kirándulás Kft. Vagy a Ziara Napfény Kft. A 800-900 %-os haszonkulccsal adják termékeiket a bemutatóikon? (pl. biokerámia takaró)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam néhányszor termékbemutatón, bár egyik sem buszon volt. És őszintén szólva nekem is elég gyanús volt, hogy az amúgy 650 ezres cuccot (ami a tescóban csak 80, de persze az egy bóvli és meg ne vedd) megveheted csak itt csak most 250ért, és még csak itt csak most kapsz hozzá 5 másik dolgot, aminek darabja egy százas. Ilyenkor már azért sejthető, hogy az összes együtt nem ér 250et, hiszen nem hülyék, hogy áron alul adják el a termékeiket. Minden, hangsúlyozom, SZERINTEM, és elnézést kérek az érintettektől, ha tévedek.
2011. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a buszos kirándulásos (ebéddel) együtt úgy, ahogy vannak óriási átverések. A termékek egy része semmire sem jó, évek óta ismert például, hogy a "lábáztatós energia akármi" is ilyen. Ezeken a termékbemutatókon aztán megveszi drága pénzért a sok átvert nyugdijas. Vagy a 100 darabos edénycsalád, a hiper-szuper porszivó és más dolgok is többnyire kínai gyártmányú gagyik.
2011. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez telyesen igaz.
2011. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!