Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt meg hogyan? Címet megálmodni.

Ezt meg hogyan? Címet megálmodni.

Figyelt kérdés
Megálmodtam egy lakcímet. Reggel kiderítettem, hogy az egyik ismerősöm címe. Nem jártam még nála, nem tudtam hol lakik. Elmondtam neki, hogy mit álmodtam, környék, utcanév, házszám, ház színe. Erre ilyet szol: Jártál arra? Mondom nem, csak álmomban ezt láttam. Erre ő ja jó, mert ott lakom :)
2011. ápr. 25. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ritka hogy valaki nem hülyeséget álmodik, az meg még ritkább, hogy emlékezik is rá. Nem tudom mi, de szerintem ennek van valami jelentése.Talán többet kell együtt lennetek.
2011. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az megeshet, mert eléggé rossz kedve van mindig :(
2011. ápr. 25. 19:24
 3/5 anonim válasza:
hülyeség xD
2011. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hallode én egyszer egy japán csajról álmodtam megmondta a nevét felkeltem felírtam a kezemre kb hajnal 4 órakor még visszafeküdtem aludni és reggel beírtam ezt a nevet amit felírtam a kezemre beírtam a google-ba és kajak LÁTTAM EGY OLYAN KÉPET AMIT ÁLMODTAM ELYEN MÉG SOSE VOLT!!
2011. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
vagyis azt a csajt amit álmodtam olyasmi képet
2011. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!