Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért távolodik el tőlem...

Miért távolodik el tőlem mindenki? Vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé egyedül érzem magam,úgy érzem,senkinek sem vagyok fontos.Ha találkozok a barátnőimmel,mindig érdeklődök felőlük,hogy mi újság velük,meghallgatom a panaszáradatukat,de sose kérdeznek vissza: és veled mi újság? te hogy érzed magad? én kíváncsi vagyok mindenkire,de úgy tűnik,rám tesznek magasról.sokszor én

írok rájuk,de van,hogy nem látom őket fent sehol,ha eltűnök napokra,nem keresnek,sztem észre se vennék ha 2 hétre eltűnnék.pasim sincs,de ez már lehet a kisebb gond ehhez képest.egyik srác sem érdeklődik hosszú távon,előbb-utóbb eltűnnek.mostanában volt,hogy egy lánytól megkérdeztem,lenne-e kedve bulizni jönni,erre nem elég,hogy nem válaszolt,hanem elment mással bulizni,és nagy boldogan kiírta face-re,hogy milyen jó buli volt.én sose lennék ilyen pofátlan senkivel,még ha nem is annyira kedvelem.főleg úgy,hogy az a lány nyitott felém,és úgy beszél hozzám,mintha legjobb barátnők lennénk.a volt barátom,akivel még mindig jóban vagyunk,van,hogy napokra eltűnik.hiányzik,hogy valaki megkérdezze néha tőlem,mi újság velem,mert úgy érzem,senkit sem izgat...:S ha én nem kezdeményezek,nem marad senkim.nem értem,mi baj lehet velem...nyilván nem vagyok jó passzban mostanában,de ettől még valakit érdekelhetne,mi van velem. 23/L


2011. ápr. 25. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szervezz még találkozókat a mostani barátaiddal. ha mindet lemondják lehet hogy nem éri meg velük barátkozni, ismerkedj új emberekkel..sok sikert. ((:
2011. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is sokszor úgy érzem,hogy nem a legmegfelelőbb emberekkel vagyok körülvéve,de nem olyan könnyű egyik napról a másikra új barátokat szerezni,főleg,ha nem vágynak a társaságomra.pedig tényleg teljesen normális lány vagyok,humoros,szeretek bulizni,de nincs kivel elmenni...:S
2011. ápr. 25. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:

a barátnőid mióta a barátnőid??

ha régóta, akkor szerintem mondd el ezt nekik, lehet egyszerűen így szokták meg, és te eddig nem panaszkodtál. úgyhogy itt az ideje. családdal mi a helyzet??

2011. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szerencsére a családommal nincs semmi gond,bár velük se beszélek meg mindent,de jól kijövök mindenkivel,mivel hétközben nem vagyok otthon,ritkán látnak.

kát b.nőmmel gimi óta vagyok jóban,bár az egyikkel csak tavaly kezdtünk el jobban "barátkozni",miután szakított a barátjával...most megint összejött egy sráccal,azóta úgy érzem,tényleg elkezdett hanyagolni,ő sosem jön hozzám,mindig csak engem hív,h menjek,ha nem tudok,ő nem jön.elég egyoldalú a dolog :S lehet csak én reagálom túl,nem tudom...

2011. ápr. 25. 20:57
 5/8 anonim válasza:
ugyanezt érzem.. csak én 15 vagyok. a "barátnőim" vagy leszarnak(jobb esetben) vagy keresztbe tesznek, leégetnek mások előtt.. nekem is azt tanácsolták, h ismerkedjek másokkal.. de hogy lehet ismerkedni?! egyedül nem mehetek bulizni, h több embert ismerjek meg.. néha a zenébe menekülök.. de van h ettől csak jobban befordulok.. legyünk optimisták..:))
2011. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom figyelmedbe a Titok filmet vagy könyvet (Rhonda Byrne írta), ami arról szól, hogy változtasd meg az életedet gyökeresen.:) Nekem sokat segített, tulajdonképpen arról szól, hogy hozzáállásod rendkívüli befolyással rendelkezik az események sorozatára. Gondolj bele abba az időszakba, mikor kezdődött ez a kerülős időszak: valószínűleg egy embertől indult az egész, aztán lassan kezdted elhinni, hogy senkinek sem hiányzol, nem kellesz nekik mert ott vannak egymásnak, és a többi negatív gondolat. Az emberek akarva-akaratlan kerülik az olyan társaikat, akik negatív energiát sugároznak, mert lehúzzák az ő energiaszintjét. Hidd el, próbáld meg kicsit a pozitív dolgokat nézni, próbálj örüli nekik, és hidd el, minden helyrejön.:)
2011. ápr. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fontosak neked a barátaid? akkor beszéld meg velük, ha akkor se változik akkor hagy őket a francba ,meg se érdemelnek

tudom h nehéz barátkozni,de próbáld meg- valami weboldalon vagy olyanokkal a osztályodban/munkahelyeden akik felé eddig nem nyitottál :)

2011. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a Titok című könyvet olvastam és a dokumentumfilmet is láttam már.Miután megnéztem,nagyon sok pozitív löketet adott,csak sajnos ez egy idő után elfogy,és visszatérek a kezdeti negatív hozzáállásomhoz.Sajnos ilyen a beállítottságom,meg sok más emberé is.Egyébként a lány,akit bulizni hívtam,kiderült,hogy azért nem válaszolt,mert nem kapta meg a levelem,vagy 20x bocsánatot kért.Igyekszek ismerkedni,én igazából nyitott vagyok általában,de sokszor van olyan,hogy nincs kedvem beszélni senkivel.:S
2011. ápr. 29. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!