Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akarják a nők hogy őket...

Miért akarják a nők hogy őket is úgy kezeljék mint a férfiakat? (esélyegyenlőség), mikor megkövetelik hogy őket mindenki engedje előre mindenhol, meg cipekedjenek helyettük? Vagy ezzel együtt akarnak csak egyenlőséget?

Figyelt kérdés

Pl suliba mikor a székeket kell körbe rendezni egyik csaj megszólal: Rendezd össze te ,te vagy a férfi!

Meg ha egyszer nem engedem előre az osztályból mind a 20on valahány lányt az ajtóba,már meg kapom ,hogy hú de udvarias vagy... Akkor ennyi erőből én is szólhatnék ,hogy megköszönni ki fogja?


2011. szept. 30. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Így van, én adnék egy talicskát a kezükbe, hogy napi 8 órában tologassák a maltert. Szánalmas néha, hogy nem kapják meg amit akarnak és csak a "mert te férfi vagy én meg nő" dumával tudnak érvelni. Szerintem a génjükben van ez az úri p*csa stílus és szeretik kihasználni az ilyen helyzeteket.
2011. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mr.brown ***** válasza:
70%
elsőnél a pont
2011. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nők válaszát is várom.

Minden esetben elvárjátok ,hogy előreengedjenek titeket?

És meg is szoktátok köszönni?

2011. szept. 30. 18:28
 4/7 zkriszti3 ***** válasza:
Megköszönöm mert ritka.Próbálom az arcát megjegyezni.Rendesen viselkedek azokkal,akik hozzám rendesek.Nagyon sok lány bunkón viselkedik,és csak kihasználják a fiukat aztán csodálkoznak ha úgy kezelik őket.
2011. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%

Engem sokszor előreengednek, és udvariasak. És persze meg is köszönöm szépen nekik. De igazából nem várom el :) Bár ez inkább az idősebb korosztályra jellemző, szóval 30+.. :) Persze ez alatt is előfordul. Azoknak a lányok, akik elvárják ezt, biztos ki van nyalva a kis popsijuk..

De szerintem az korrekt, hogy ha cipelésről van szó, legalábbis nehéz súlyú cipelnivalóról, akkor a férfi segít neki.

2013. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk az osztályba 20 lány van és 5 fiú. és igen, ha úgy van, egyetlen fiú is megvárja, míg az összes lány bemegy az ajtón, és mi mindig megköszönjük. ez van, mi így vagyunk nevelve:)
2014. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez az eloreengedes egy hatalmas kamu. csak a jo noket engedik elore, oket is leginkabb csak azert, hogy kontaktus letesuljon, meg ha csak arra a par pillanatra is. engem idegesit, ha valaki elore akar engedni, altalaban ignoralom. osztalykozossegben mas a szitu, az meg nem a valodi elet.
2014. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!